• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۵ | کد خبر : 14307
 • ۱۳۹۲۰۱۲۷۲۱۰۸۲۹۱۱۵۳۹۴۷۲۴

  روزنامه الشروق الجزایر فاش کرد که عربستان برای صدور مصوبه تروریست خواندن حزب الله لبنان در اتحادیه عرب ۲ میلیون دلار به نبیل العربی دبیرکل این اتحادیه رشوه داد.

  به گزارش وعده صادق، روزنامه الشروق الجزایر امروز یکشنبه در گزارشی نوشت که نبیل العربی دبیرکل اتحادیه عرب ۲ میلیون دلار از عربستان در مقابل تصویب مصوبه تروریستی خواندن حزب الله کسب کرده است.

  این روزنامه در گزارش خود با عنوان “۹ میلیون دلار پاداش العربی” به نقل از منابع نزدیک به اتحادیه عرب فاش کرد که “نبیل العربی دبیرکل اتحادیه عرب در مجموع ۹ میلیون دلار به عنوان پاداش پایان خدمت دریافت خواهد کرد”.

  این روزنامه به تشریح موارد اختصاص این ۹ میلیون دلار به العربی پرداخت و نوشت: “العربی ۲ میلیون دلار به عنوان پاداش خدمت براساس مصوبه ۱۴۵ نشست عادی شورای وزیران خارجه عرب دریافت خواهد کرد. این مصوبه به پاس تقدیر اتحادیه عرب از تلاش های العربی در طول پنج سال ریاست خود بر اتحادیه عرب اختصاص یافت”.

  این منابع افزودند: “العربی همچنین حدود پنج میلیون دلار به عنوان پاداش پایان خدمت خود در اتحادیه عرب دریافت خواهد کرد”.

  برپایه این گزارش، “العربی همچنین بعد از گذشت ۴۸ ساعت از تصویب مصوبه تروریستی خواندن حزب الله لبنان در اتحادیه عرب، از عربستان و کشورهای شورای همکاری” خلیج فارس “پاداش دریافت خواهد کرد که ممکن است به دو میلیون دلار برسد”.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام/

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  حجاب همسر رئیس جمهور فنلاند در ایران عکس/ برداشت انار از باغ های بجستان جلوگیری از ورود چهره‌های تنش‌زا به مراحل مختلف انتخابات خانه تکانی توییتر شروع شد باقر عزت بگوویچ: ایران می تواند از طریق بوسنی وارد بازار تجاری اروپا شود مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان بسیاری از نمایندگان اصلاح‌طلب انگار در مجلس حضور ندارند آلودگی هوا موجب پرفشاری خون است سراب جهانی شدن استقبال رسمی روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین مخالفت وزارت نیرو با واگذاری مسئولیت توزیع آب شهری به شهرداری‌ها در بسیاری از موارد با کاهش شدید تخصیص و تأمین بودجه رو به رو هستیم/ دستور روحانی برای تأمین بودجه پدافند غیر عامل