در سال ۹۵ چند روز تعطیلی داریم؟/ سال تعطیلات آخر هفته!

0 0

اگر قصد برنامه ریزی برای سال ۹۵ را دارید باید بدانید که در سال آینده در مجموع ۲۶ روز تعطیل رسمی به دلیل مناسبت ها و رویدادهای ثبت شده در تقویم رسمی کشور وجود دارد که یک روز کمتر از سال ۹۴ است .

به گزارش گروه جالب و خواندنی وعده صادق، ساعت ۸ و ۱۲ ثانیه روز یکشنبه سال ۹۵ آغاز می شود و دور اول تعطیلات نوروزی تا چهارشنبه چهارم فروردین ادامه دارد.
روز طبیعت امسال جمعه ۱۳ فروردین بوده که با تعطیلات ۱۲ فروردین ، دور دوم تعطیلات نوروز را رقم می زند.
سه روزه تعطیل هم در خرداد داریم که دوم خرداد نیمه شعبان و ولادت حضرت قائم در روز یک شنبه است و ۱۴ و ۱۵ خرداد که در پنجشنبه و جمعه واقع شده اند به مناسبت رحلت امام راحل و قیام ۱۵ خرداد تعطیل هستند.
آغاز ماه مبارک رمضان در روز سه شنبه ۱۸ خرداد بوده و شبهای قدر در روزهای جمعه ۴ تیر ، یک شنبه۶ تیر و سه شنبه ۸ تیر است. همچنین عید سعید فطر روز چهارشنبه ۱۶ تیر می باشد که تعطیلات سه روزه را نیز در پنجشنبه و جمعه همان هفته را به دنبال خواهد داشت.
در سال پیش‌رو، ۶ روز در فروردین، ۲ روز اردیبهشت، ۳ روز خرداد، ۳ روز تیر ،یک روز مرداد ،‌۲ روز شهریور، ۲ روز مهر، آبان یک روز، آذر ۳ روز، بهمن یک روز و اسفند دو روز تعطیلات خواهیم داشت که این تعطیلات ۳ روز در شنبه ، ۴روز یکشنبه، ۴ روز دوشنبه، ۳ روز سه شنبه ، ۴ روز چهارشنبه و مجموع ۱۰ روز پنجشنبه و جمعه متوالی است
منبع: جام جم آنلاین
انتهای پیام/

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.