رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۶ | کد خبر : 14435
 • انصارالله: استفاده از هر ابتکارعملی برای توقف جنگ یمن از نظر ما بلامانع است

  رئیس شورای سیاسی انصارالله یمن اعلام کرد: ما هرگز به تفاهم یا هر طرحی که احتمالا به توقف تجاوز و پایان دادن به رنج مردم یمن منتهی شود از سوی هر طرفی هم که باشد، پشت نمی‌کنیم و مطمئن هستیم که متجاوزان به مرحله‌ای از ناامیدی و شکست رسیده‌اند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری المسیره، صالح الصماد، رئیس شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن در صفحه خود در پایگاه اجتماعی فیسبوک درباره اخبار اخیر رسانه‌ها درخصوص توافق عربستان و انصارالله نوشت: آنچه رسانه‌ها در این باره منتشر کردند در راستای سرپوش گذاشتن بر شکست متجاوزان در به زانو درآوردن مردم یمن است. آتش‌بس مرزی در راستای ایجاد زمینه‌ای برای برگزاری دیدارها جهت توقف تجاوز علیه مردم یمن و پایان دادن به رنج و مشکلات آن‌هاست.

  الصماد گفت: آنچه که در روزهای گذشته رخ داد دیداری برای تحویل اسیر عربستانی به دلیل وضعیت سلامتی‌اش بود.

  وی افزود: ما هرگز به هیچ گونه تفاهم یا طرحی که احتمالا به توقف تجاوز و رنج مردم یمن پایان می‌دهد از سوی هر طرفی که باشد پشت نمی‌کنیم و مطمئن هستیم که متجاوزان به مرحله‌ای از ناامیدی و شکست رسیده‌اند.

  الصماد گفت: به این دلیل که توقف تجاوزات خواسته همگان است پس هیچ مانعی ندارد که ما از چنین طرح‌هایی برای ایجاد کانال ارتباطی با طرف دیگر جهت گوش سپردن به دیدگاه‌ها و تفاهم‌ها برای ایجاد مکانیزمی که به مذاکرات با عزت و کرامت بینجامد، بهره ببریم. هرگونه مکانیزم یا تفاهمی برای مشورت به گروه‌های ملی منتقل خواهد شد.

  وی گفت: این تفاهم‌ها اولیه و اصولی بود و در جریان آن با اقدامات تدریجی که در صورت حسن نیت متجاوزان احتمالا به توقف جنگ بینجامد، توافق شده است. اگر چنین نیتی هم نباشد ما هیچ چیزی را از دست نخواهیم داد و مردم ما به رهبران خود اعتماد دارند و هرگز به جنجال‌ها در اینجا و آنجا توجه نمی‌کنند. هدف رسانه‌ها آماده کردن افکار عمومی برای قبول هرگونه تفاهمی است که احتمالا به توقف تجاوز می‌انجامد.

  وی افزود: مردم بزرگ یمن باید درک کنند که این مرحله مرحله آگاهی و بصیرت و پایداری و تقویت وحدت داخلی است و باید از سستی و سهل انگاری خودداری کرد.

  انتهای پیام

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار