رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۷ | کد خبر : 14509
 • مرعشی: عارف بهترین گزینه برای ریاست مجلس است/ نباید لاریجانی را کنار بگذاریم

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، حسین مرعشی امروز گفت و گویی با روزنامه اعتماد انجام داده که گزیده ها و سپس متن آن را در ادامه می خوانید:

  اگر بخواهیم درسی از تاریخ اسلام بگیریم دقیقا الان صحنه احد است؛ تنگه احد را رها کنیم، باخته‌ایم. برای ما مهم این است که بتوانیم فراکسیون اکثریت را به درستی مدیریت کنیم. ما دو خیر داریم. یک خیر این است که مجلسی می‌خواهیم که حامی دولت و اصلاح‌طلب باشد که آقای عارف از این جهت بهترین گزینه برای ریاست است. از طرف دیگر نمی‌خواهیم آقای لاریجانی که گام بزرگی را در جهت اصلاح جناح اصولگرا و جدا کردن اصولگرایان اصیل از جبهه پایداری برداشت نادیده گرفته یا به آن بی‌توجه باشیم. این موضوع یک موضوع بین‌الخیرین است. نمی خواهیم آقای لاریجانی را نادیده گرفته یا به او بی‌توجه باشیم. آقای لاریجانی و آقای عارف باید با هم صحبت کنند. آقایان لاریجانی و عارف، می‌توانند برنده بحث ریاست باشند؛ همچنین هردو می‌توانند بازنده این بحث باشند. تجزیه فراکسیون ما به نفع هیچ کس نیست.کسی که امروز در فراکسیون اصلاحات وارد نمی‌شود بعدا هم نمی‌تواند به ما اضافه شود. نمی‌شود امروز از ما جدا شود و سال ٩٨ در انتخابات بعدی مجلس دوباره پیدایش شود. من اگر الان خودم در مجلس بودم همین امروز افراد را صدا می‌زدم و می‌گفتم عضویت در فراکسیون فقط یک شرط دارد: برآیند جمع هر چه شد همه باید به همان عمل کنند. می‌پذیرید، بفرمایید داخل و اگر نمی‌پذیرید، بیرون بروید. هرکس امروز در این فراکسیون می‌آید و همکاری می‌کند یا از آن خارج می‌شود، در انتخابات ریاست‌جمهوری مجلس بعدی تکلیف ما را روشن می‌کند.هر کس که در فراکسیون نمی‌آید به کلی با ما نیست. آقای عارف الان نماد جریانی است که دقیقا یک سال دیگر در انتخابات ریاست‌جمهوری باید متحد پشت سر آقای روحانی ظاهر شویم. هر نوع سستی در حمایت از آقای عارف اتحاد ٩۶ ما را مخدوش می‌کند. رای این مردم رای به تغییر است. این موضوعی است که آقای لاریجانی هم حتما خود را به آن متعهد می‌داند.اگر دوستان از فراکسیون ما وارد لابی‌گری‌هایی خارج از اراده جمعی فراکسیون شوند، همه قربانی می‌شوند.

  مشروح گفت‌وگوی «اعتماد» با حسین مرعشی را در ادامه می‌خوانید.

     به عنوان رییس کارگروه استان‌های شورای‌عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح‌طلبان آیا از نتیجه کاری که در استان‌ها انجام شد، راضی هستید؟ در فهرستی که از لیست امید دیدیم در بسیاری از حوزه‌ها مقابل نام کاندیدا عبارت سکوت درج شده بود.
  در ٣

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار