رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۰ | کد خبر : 14511
 • قرارگاه پدافند هوایی ارتش در آمادگی کامل به سر می‌برد

  به گزارش وعده صادق به نقل از باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، در هفدهمین یادواره، ۱۱ شهید روستای “بالااحمد چاله پی”  شهرستان بابل، گفت: قرارگاه پدافند هوایی ارتش در حفاظت از میهن اسلامی در آمادگی کامل به سر می برد.

  وی شرکت گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفند را  از جلوه‌های عینی ظهور و بروز اراده مردمی دانست و تاکید کرد: با وجود سمپاشی‌های دشمنان ضد نظام جمهوری اسلامی ایران، این ملت با حضور گسترده خود در تمامی صحنه‌های انقلاب اسلامی قدرت اراده خود را به رخ جهانیان می‌کشاند و همواره در مواقع حساس با هوشمندی خاص، نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کند .

  فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: بیشتر شهدای گرانقدر ما جوانان بودند و آنچه امروز ضرورت دارد این است که باید برای جوانان و نوجوانان تبیین شود که چگونه این عزیزان به این جایگاه معنوی رسیدند که حاضر شدند جان خود را برای این نظام و کشور فدا کنند.

  امیر اسماعیلی به پروژه نفوذ دشمن اشاره کرد و بیان داشت: به هیچ عنوان نباید اجازه دهیم دشمنان این ملت با نفوذشان به انقلاب ما ضربه بزنند.

  وی همچنین گفت: نباید اجازه دهیم دشمن وارد خاکریز ما شود و به حریم خصوصی ما نفود کند و با اهدای نرم افزارهای مجانی در پی کسب اطلاعات از ما باشد.

  فرمانده قرارگاه پدافند هوایی افزود: قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مولود انقلاب اسلامی است و در حفاظت از میهن اسلامی مقتدرانه در آمادگی کامل به سر می‌برد.

  امیر اسماعیلی به پیشینه صلح طلبی ملت ایران در طول تاریخ نیز اشاره کرد و افزود: ما به هیچ عنوان آغازگر هیچ جنگی نبوده ایم، اما خود را مشغول لبخند دشمن نمی‌کنیم و با قدرت از کشور دفاع خواهیم کرد.

  در این مراسم یاد و خاطره ۱۱ شهید سرافراز روستای بالا احمدچاله پی شهرستان بابل گرامی داشته شد.

  این روستا از توابع بخش لاله آباد است و این بخش تاکنون ۲۵۲ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

  استان مازندران بیش از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید داده است که از این تعداد یک هزار و ۷۱۳ شهید متعلق به شهرستان ۵۲۰ هزار نفری بابل است.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار