• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۵ | کد خبر : 14528
 • عبدالواحد موسوی لاری عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان عصر امروز در مراسم تقدیر از اعضای ستادهای انتخاباتی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه ما دو تجربه سال ۸۴ و ۹۲ را داریم، گفت: در تجربه اول با در اختیار داشتن دو قوه مجریه و مقننه جریان تحول‌خواه نتوانست پیروز شود ولی در تجربه دیگر که سال ۹۲ بود علی‌رغم در اختیار نداشتن مجلس نتیجه مناسبی به دست آمد که دلیل آن تعامل، واقع‌گرایی و نگاه حداقلی بود که اگر اینها نبود موفقیتی حاصل نمی‌شد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از فارس وی افزود: در این انتخابات نیز احزاب و تشکل‌ها تجربه سال ۹۲ را نصب‌العین قرار دادند و اختلاف‌نظرها را کنار گذاشتند.

  عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در ادامه گفت:‌ بخش اصلی مسئله این بود که مردم رفتار خردورزانه جریانات سیاسی که گرایشات تفرقه‌افکنانه را کنار گذاشتند و به همگرایی رسیدند.

  عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه مردم در انتخابات نشان دادند مطالبات خارج از توان مجلس نمی‌خواهند، گفت: مردم می‌دانند یک شب مشکلاتی که در ۸ سال دولت سابق به وجود آمده یک شبه حل نمی‌شود و مجلس آینده فراتر از توانایی‌ها معجزه عجیب و غریبی نمی‌کند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار