رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۵ | کد خبر : 14528
 • موسوی لاری: مجلس آینده معجزه نمی‌کند

  عبدالواحد موسوی لاری عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان عصر امروز در مراسم تقدیر از اعضای ستادهای انتخاباتی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه ما دو تجربه سال ۸۴ و ۹۲ را داریم، گفت: در تجربه اول با در اختیار داشتن دو قوه مجریه و مقننه جریان تحول‌خواه نتوانست پیروز شود ولی در تجربه دیگر که سال ۹۲ بود علی‌رغم در اختیار نداشتن مجلس نتیجه مناسبی به دست آمد که دلیل آن تعامل، واقع‌گرایی و نگاه حداقلی بود که اگر اینها نبود موفقیتی حاصل نمی‌شد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از فارس وی افزود: در این انتخابات نیز احزاب و تشکل‌ها تجربه سال ۹۲ را نصب‌العین قرار دادند و اختلاف‌نظرها را کنار گذاشتند.

  عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در ادامه گفت:‌ بخش اصلی مسئله این بود که مردم رفتار خردورزانه جریانات سیاسی که گرایشات تفرقه‌افکنانه را کنار گذاشتند و به همگرایی رسیدند.

  عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه مردم در انتخابات نشان دادند مطالبات خارج از توان مجلس نمی‌خواهند، گفت: مردم می‌دانند یک شب مشکلاتی که در ۸ سال دولت سابق به وجود آمده یک شبه حل نمی‌شود و مجلس آینده فراتر از توانایی‌ها معجزه عجیب و غریبی نمی‌کند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار