رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۶ | کد خبر : 14803
 • ای کاش قلب رآکتور اراک هم تنها بر روی کاغذ خارج می‌شد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر، احمدعلی مقیمی، نماینده مردم بهشهر در مجلس در جلسه علنی امروز بعد از تذکر شفاهی به رئیس جمهور اظهار داشت: ۲ و نیم سال است که مسئولیت قوه مجریه را برعهده گرفته‌اید؛ ابتدا وعده حل ۱۰۰ روزه مشکلات را دادید.

  وی افزود: الان که هزار روز می‌گذرد، تاسیسات هسته‌ای را از بین برده‌اید و دانشمندان جوان را بیکار کرده‌اید؛ حالا توقع مردم برای داشتن یک سرپناه و وضعیت معیشتی مناسب، توقع بی‌جایی نیست.

  مقیمی ادامه داد: ادعای گشایش یک‌هزار LC مطرح شده است، اما سوال این است که چرا به صنعت داخل، منابع و امکانات نمی‌دهید؛ ۵۰ درصد صنایع تعطیل شده است.

  عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس همچنین با اشاره به وضعیت مسکن مهر گفت: مسکن مهر با همه فراز و فرودها و اشکالاتش، برای محرومان امید ایجاد کرده است؛ معایب آن را برطرف کنید و تحویل مردم دهید.

  وی همچنین با اشاره به گذشت دو ماه از آغاز اجرای برجام خاطرنشان کرد: در برجام تعهداتی را قبول کردیم که نقد بود؛ مانند خروج قلب رآکتور اراک و کاهش تعداد سانتریفیوژها در نطنز و فردو؛ اما وعده‌های نسیه دریافت کردیم و سوال این است که این تعهدات بر روی کاغذ، چه ثمره‌ای برای مردم داشته است.

  مقیمی تصریح کرد: ای کاش قلب رآکتور اراک را هم بر روی کاغذ خارج می‌کردید و تعداد سانتریفیوژهای نطنز و فردو را هم بر روی کاغذ کاهش می‌دادید.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار