رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۶ | کد خبر : 14815
 • اعتراف دولت به مجعزه نکردن برجام برای آینده اقتصاد مثبت است/ مسئولان دیر فهمیدند مشکلات از تحریم‌ها نیست

  حجت‌‌الله عبدالملکی عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع) و کارشناس مسائل اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفت: دوستان ما در دولت یازدهم از زمان انتخابات ریاست جمهوری درسال ۹۲  چون به دنبال به دست آوردن آرای مردم بودند طوری اعلام کردند که مسئله تحریم‌ها را حل می‌کنیم و بعدا که دولت را در اختیار گرفتند گفتند ۱۰۰ درصد مشکلات مربوط به تحریم‌هاست.

  وی افزود: بعد از این جریان دولتمردان اعلام می‌کردند که ۶۰ درصد مشکلات اقتصادی ربطی به تحریم‌ها ندارد. اگرچه مطرح کردن این بحث و این تغییر موضع، یک گردش ۱۸۰ درجه محسوب می‌شود ولی به نظر ما یک حرکت مطلوب است، زیرا هر زمانی که ما از اشتباه گذشته دست برداریم در حال پیشرفت هستیم.

  این کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه مسئولان دولتی امروز می گویند نباید انتظار داشت برجام همه مشکلات اقتصادی را حل کند، تاکید کرد: دولت به درستی امروز می‌گوید خیلی از مشکلات ناشی از تحریم‌ها نیست و به درستی مطرح می‌کند برجام معجزه نمی‌کند. دولتمردان اگرچه خیلی دیر به این نتیجه رسیدند ولی همین که دولت متوجه اشتباه خود شده بسیار مطلوب است و باید تلاش کند در مدت اندک باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری این اشتباه را جبران کند.

  عبدالملکی در خاتمه گفت:گفت: اینکه دولت امروز اعتراف می‌کند خیلی از مشکلات ناشی تحریم‌ها نیست و برجام معجزه نمی‌کند یک نکته مثبت برای اقتصاد است. پذیرش این اشتباه توسط دولت می‌تواند برای اصلاح آینده مثبت باشد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار