رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۷ | کد خبر : 14837
 • «سر دسته قاتل‌ها» رسما رئیس شین‌بت شد

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه اعلام کرد که «نداف آرگامان» به عنوان رئیس سازمان امنیت داخلی اسرائیل، شین بت، منصوب شده است.

  وی که بنا بر گزارش‌های متعدد مغز متفکر ترور رهبران جنبش مقاومت فلسطین به شمار می‌آید، در محافل عربی به «سردسته قاتل‌ها» معروف است.

  به نوشته پایگاه تایمز اسرائیل، در بیانیه دفتر بنیامین نتانیاهو گفته شده است که کمیته انتصابات کابینه ارتقا معاون کنونی شین بت به مقام ریاست این سازمان را تائید کرده است. 

  آرگامان ۵۵ ساله، در سال ۱۹۷۸ به ارتش رژیم صهیونیستی پیوست و بعد از حضور در واحد نیروهای ویژه، در سال ۱۹۸۳ وارد شین بت شد. وی بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷ نماینده شین بت در آمریکا بود و بعد از بازگشت به فلسطین اشغالی، به عنوان معاون این سازمان منصوب شد.

  نتانیاهو در بیانیه یک ماه قبلش در مورد نامزدی آرگامان، وی را فردی توانمند توصیف کرده و گفت شین بت تحت ریاست وی به تقویت توانمندی‌های خود در حیطه‌های امنیتی و فناوری ادامه خواهد داد.

  شین‌بت، در کنار سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی و سرویس اطلاعات خارجی این رژیم (موساد) سه رکن اساسی جامعه اطلاعاتی اسرائیل را تشکیل می‌دهند. 

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار