مطالبات فرهنگیان بازنشسته پرداخت شد/ ۹۴ سالِ خشکسالی آموزش و پرورش بود

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حمیدرضا کفاش ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل آموزش و پرورش استان اردبیل در مجتمع ولایت اردبیل اظهار داشت: آموزش و پرورش امسال سال خشک‌سالی به همراه داشت و مطالبات فرهنگیان بازنشسته را از طریق دریافت قرض پرداخت کرد که علاوه بر این مشکلات زیادی پیش روی این اداره کل بود که خوشبختانه توانستیم با تدابیر به موقع و ویژه از عهده این مشکلات بربیاییم.

وی با اشاره به اینکه امسال آموزش و پرورش در دورانی بسیار حساس و سخت قرار گرفته بود، افزود: با تمام این مشکلات و سختی‌ها اولویت اساسی مدیران آموزش و پرورش کشور توسعه افقی بوده و در این راستا از مدیران کارمند و توانمند استفاده شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: یکی از اولویت‌های دیگر آموزش و پرورش در سال آینده جذب مشارکت‌های همگانی برای توسعه آموزش و پرورش است چرا که به فرموده مقام معظم رهبری آموزش و پرورش یک خانواده ۴۰ میلیون نفری بوده و باید از ظرفیت‌های این اداره در راستای توسعه کشور استفاده کنیم.

کفاش تصریح کرد:  باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی و مدون فضای مشارکت در آموزش و پرورش کشور افزایش یابد و از ظرفیت و توانایی‌های معلمان و دانش‌آموزان که ولایتمداری مهمترین ویژگی‌ آنها است استفاده مناسبی برای ارتقای علمی و توسعه کشور داشته باشیم.

وی اظهار کرد: هم‌اکنون کشورمان در سایه خون شهدای والامقام و رهنمودهای مقام معظم رهبری به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است و جمهوری اسلامی ایران در سایه نعمت بزرگ ولایت و مقام معظم رهبری به اقتدار و پیشرفت‌های بزرگی  در عرصه‌های مختلف به ویژه عرصه‌های علمی دست یافته است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: باید واقعیت‌های عملکرد دولت در این دو سال به طور اساسی و شفاف برای مردم آشکار و بیان شود و نباید با برخی‌ دروغ‌ها عملکرد دولت یازدهم زیر سوال برده شود و نیاز است با منطق و به دور از سلیقه فردی و شخصی عملکرد دولت برای همگان تدوین شود.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.