• تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۱ | کد خبر : 14885
 • غفور راستین امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: تمام اورژانس‌های پیش بیمارستانی استان اصفهان که تعداد آن‌ها  بیش از ۱۲۵ مقر است از امروز برای چهارشنبه آخر سال و نیز به مناسبت فرار رسیدن ایام نوروز در سطح استان فعالیت خود را آغاز کردند.

  وی افزود: همزمان همه بیمارستان‌های استان و خصوصاً مرکز استان و به ویژه بیمارستان‌های سوانح سوختگی و بیمارستان فیض نیز امروز آماده باش ۱۰۰ درصد هستند.

  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با بیان اینکه تمام متخصصان چشم‌پزشکی و بقیه کادر پزشکی آماده هستند، بیان داشت: شرایط فراهم است تا اگر مصدومی به بیمارستان منتقل شد به درمان تخصصی آن بپردازند و خصوصاً در چهارشنبه آخر سال اگر سانحه سوختگی و چشمی و تمام اعضا رخ داد به نحو احسن و هرچه سریع‌تر مورد درمان قرار گیرند.

  راستین تأکید کرد: خوشبختانه هر ساله این سوانح چهارشنبه آخر سال رو به کاهش است، امیدواریم امسال هم کمتر از پارسال حادثه رخ بدهد.

  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان هشدارهای رسانه‌ها برای آگاهی مردم کافی دانست و گفت: والدین این دو روز مراقب فرزندان خود باشند، جایی که آتش‌بازی خطرناک در حال شکل‌گیری است از  حضور در آن محل خودداری کرده و اگر جایی دچار حریق شدید شد حتماً با ۱۲۵ و اگر کسی مصدوم شد با ۱۱۵ در میان بگذارند.

  وی بیان کرد: شایع‌ترین آسیب در شب آخر سال به مصدومان ناحیه‌های دست و صورت و حیاتی‌ترین عضو چشم است چرا که صدمه‌ای که به چشم وارد شد غیرقابل درمان خواهد بود.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار