بخش اورژانس بیمارستان سینا همدان توسعه می‎یابد

0 1

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، سید حبیب‌الله  موسوی‎بهار پیش از ظهر امروز در آئین کلنگ‎زنی توسعه فضای جدید اورژانس و افتتاح پاویون رزیدنت‌های روانپزشکی مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا اظهار داشت: این دو طرح در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و توسعه بخش اورژانس عملیاتی شده است.

وی افزود: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای خرید تجهیزات و استفاده از آنها در مراکز بیمارستانی یکی از راهکارهای بسیار مؤثر در سرعت بخشیدن به تجهیز مراکز درمانی در کنار تجهیزات تهیه شده از وزارت بهداشت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه خدمات‎رسانی مطلوب به بیماران، منشور اصلی طرح نظام سلامت است، بیان کرد: مجوز استخدام کادر درمانی از سوی هیئت دولت به وزارت بهداشت در سال آینده داده شده است.

وی گفت: استخدام و بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد با توجه به توسعه ارائه خدمات‎رسانی باید در اولویت قرار گیرد در این راستا تخصیص اعتبارات و کسب مجوزهای لازم به منظور استخدام نیروهای کادر درمانی توسط دانشگاه علوم پزشکی همدان پیگیری می‌شود.

موسوی‎بهار افزود: خرید دستگاه سی.تی.اسکن اسپیرال ۱۶ اسلایس و همچنین تخصیص ردیف‎های لازم به منظور استخدام نیروهای جدید از جمله برنامه‌های در حال اجرا در بیمارستان فرشچیان سینا است.

وی خواستار توجه به درمان سکته‌های مغزی حاد در این مرکز درمانی شد و عنوان کرد: بخش روانپزشکی سالمندان در این بیمارستان راه‌اندازی می‌شود و توسعه بخش نورولوژی و آی.سی.یو نیز در اولویت قرار دارد.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.