رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۱ | کد خبر : 15068
 • آغاز عرضه میوه شب عید در ۱۷۴ غرفه ثابت و سیار در سراسر استان البرز

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، عبادالله کامکار اظهار داشت: در حال حاضر ۷۰۰ تن سیب و ۲ هزار ۹۵۰ تن پرتقال مورد نیاز خریداری شده و از ۲۵ اسفندماه تا ۱۳ فروردین ۹۵ به تدریج در ۱۷۴ غرفه به صورت همزمان عملیات توزیع صورت خواهد گرفت.

  وی ادامه داد: میوه‌های توزیعی از لحاظ کیفی از مطلوبیت بالایی برخوردار بوده با نظارت دقیقی که در خرید و همچنین انبارداری و هنگام فروش انجام می‌گیرد، جای هیچ نگرانی در این خصوص نیست.

  سرپرست معاونت اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری البرز افزود: ۱۷۴ محل  جایگاه ثابت و سیار در سطح استان با نصب بنرهای تنظیم بازار میوه شب عید شهروندان استان البرز توزیع می‌شود.

  کامکار گفت: در حال حاضر ۷۰۰ تن سیب و ۲ هزار ۹۵۰ تن پرتقال که هر دو قلم به قیمت یک‌هزار و ۹۵۰ تومان در جایگاه‌های عرضه میوه توزیع می‌شود.

  وی تصریح کرد: اقلام مورد نیاز مهم استانی‌ها از ۲۵ اسفندماه تا  13 فروردین ۹۵ به تدریج در ۱۷۴ غرفه به صورت همزمان عملیات توزیع صورت خواهد گرفت.

  کامکار در پایان یادآوری کرد: بازرسین تا پایان توزیع نظارت و سرکشی کامل بر محل‌ها و نحوه عرضه میوه شب عید و سایر اقلام نیز توجه ویژه‌ای داشته باشند.

  گفتنی است شهروندان به آرم جهاد کشاورزی و تعاونی روستایی در بنرهای نصب شده بر سر درب جایگاه‌های عرضه میوه دقت کنند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار