• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۴ | کد خبر : 15163
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از رامهرمز، ظهر امروز مصطفی سمالی در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: در طول یک‌سال گذشته تحولات زیادی در زمینه‌های مختلف در کشور اتفاق افتاد که شهرستان ما هم از این اتفاقات بی‌تأثیر نبوده است.

  وی ادامه داد: با در کنار هم بودن مجموعه اداری منسجمی را به‌وجود آوردیم و علاوه بر اینکه از لحاظ بودجه مشکلات و کمبودهایی داشتیم اما به هدف مشترک خود رسیدیم.

  فرماندار رامهرمز تصریح کرد: باید در سال آینده هر‌کاری را که انجام می‌دهیم بر اساس یک طرح و برنامه‌ریزی منسجم باشد تا کارمان یک کار ماندگار باشد و آیندگان هم بهره ببرند.

  وی افزود: شهرستان رامهرمز از جهات مختلف دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بسیار کم‌نظیری است و باید برخوردار از امکانات بیشتر باشد.

  سمالی تأکید کرد: مهم‌ترین ظرفیت این شهرستان ظرفیت فرهنگی است که باید سعی کنیم بر روی رفتارهای فرهنگی و اجتماعی شهرستان برنامه داشته باشیم.

  وی تبیین کرد: باید ناهنجاری‌های اجتماعی را در سال آینده با همکاری همدیگر و کمک مردم مرتفع سازیم و جامعه را برای انجام کارهای بهتر آماده کنیم.

  فرماندار رامهرمز در پایان گفت: در سطح شهرستان یک سری قطب‌های اقتصادی داریم و از این شهرستان از جمله معادن آن بهره‌های فراوان می‌برند اما متاسفانه هیچ‌گونه کمکی به توسعه این شهرستان نمی‌کنند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار