• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۸ | کد خبر : 15211
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، حسین فراست ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: امسال حماسه سیاسی مهم (انتخابات) در کشور و به‌ تبع آن در شهرستان گلپایگان شاهد بودیم که در سایه آرامش، امنیت انتظامی و قضایی و پشتیبانی دستگاه‌های دولتی با موفقیت به سرانجام رسید.

  وی تصریح کرد: از برخی دستگاه‌های دولتی مانند آموزش و پرورش که از نظر نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات لازم را در اختیار فرمانداری قرار دادند تشکر و قدردانی می‌کنم.

  فرماندار گلپایگان عنوان کرد: با تلاش و پشتیبانی بیش از هزار نیرو انتخابات در کمال نظم و امنیت و بدون حاشیه و حتی یک گزارش تخلفی از ستادها و حوزه‌های انتخاباتی گلپایگان به اتمام رسید و پس از اعلام نتایج، علی بختیار با کسب رأی اکثریت مردم پیروز انتخابات شد.

  وی اضافه کرد: طبق بررسی هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان گلپایگان هیچ تخلف انتخاباتی که قابل پیگیری قانونی باشد صورت نگرفته است.

  فراست در پایان تأکید کرد: رأی یک حقوق اجتماعی که نیاز به حضور ملی مردم است که ایرانیان در انتخاب نماینده خود می‌توانند آزاد باشند و هیچ‌کس نمی تواند تحمیل کند؛ مردم ایران از شعور سیاسی بالایی برخوردار هستند که همواره در صحنه‌های سیاسی با وجود رکود اقتصادی و تحریم‌های در صحنه‌های مختلف سیاسی شرکت حداکثری رسانده‌اند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار