رکود اقتصادی و تحریم‌ها مانع حضور مردم در حماسه‌های سیاسی نشده است

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، حسین فراست ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: امسال حماسه سیاسی مهم (انتخابات) در کشور و به‌ تبع آن در شهرستان گلپایگان شاهد بودیم که در سایه آرامش، امنیت انتظامی و قضایی و پشتیبانی دستگاه‌های دولتی با موفقیت به سرانجام رسید.

وی تصریح کرد: از برخی دستگاه‌های دولتی مانند آموزش و پرورش که از نظر نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات لازم را در اختیار فرمانداری قرار دادند تشکر و قدردانی می‌کنم.

فرماندار گلپایگان عنوان کرد: با تلاش و پشتیبانی بیش از هزار نیرو انتخابات در کمال نظم و امنیت و بدون حاشیه و حتی یک گزارش تخلفی از ستادها و حوزه‌های انتخاباتی گلپایگان به اتمام رسید و پس از اعلام نتایج، علی بختیار با کسب رأی اکثریت مردم پیروز انتخابات شد.

وی اضافه کرد: طبق بررسی هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان گلپایگان هیچ تخلف انتخاباتی که قابل پیگیری قانونی باشد صورت نگرفته است.

فراست در پایان تأکید کرد: رأی یک حقوق اجتماعی که نیاز به حضور ملی مردم است که ایرانیان در انتخاب نماینده خود می‌توانند آزاد باشند و هیچ‌کس نمی تواند تحمیل کند؛ مردم ایران از شعور سیاسی بالایی برخوردار هستند که همواره در صحنه‌های سیاسی با وجود رکود اقتصادی و تحریم‌های در صحنه‌های مختلف سیاسی شرکت حداکثری رسانده‌اند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.