ملاصالحی: شانه‌ خالی کردن از خدمت به مردم معنی ندارد

0 1

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، صبح امروز شایعاتی مبنی بر استعفای معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز در برخی از رسانه‌ها مطرح شد.

در این ارتباط حجت‌الله ملاصالحی دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: مدیران دولت تدبیر و امید و به ویژه مدیریت ارشد دولت در استان البرز با نظام مقدس جمهوری اسلامی، انقلاب و مردم عهد بسته‌اند که تمام توان خود را برای خدمت به جامعه به کار بندند.
وی افزود: در ۲ سال اخیر شاهد هستیم که مدیران دولت از هیچ تلاشی برای توسعه و پیشرفت کشور فروگذاری نکرده و حاصل این تلاش‌های شبانه‌روزی دستاوردهای بسیار بزرگی بوده است.
معاون سیاسی استاندار البرز با اشاره به آرامش حاکم بر این استان گفت: امروز آرامش، نشاط، شور و شوق و سرزندگی بسیاری خوبی را در استان البرز شاهد هستیم که این امر مرهون تلاش‌های مدیران ارشد استان و همدلی مردم و مسئولان است.
ملاصالحی با تأکید بر اینکه شانه خالی کردن از خدمت به مردم معنی ندارد، افزود: روزی که به من پیشنهاد حضور در این سمت داده شد، به دلیل اینکه خود را از اهالی بومی استان البرز می‌دانم و وظیفه خدمت به مردم استانم را احساس می‌کردم، مسئولیت را با اشتیاق پذیرفتم.
وی تبیین کرد: امروز نیز این وظیفه را  احساس می‌کنم و معتقدم که همه باید دست به دست هم دهیم و با اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید و حرکت در مسیر ولایت، به مردم خدمت کنیم.
ملاصالحی یادآور شد: بنابراین تا زمانی که بدانم توان خدمت به اسلام، انقلاب، نظام و مردم را دارم، در سنگر‌های مختلف به وظیفه خود عمل کرده و هرگز استعفا نخواهم داد.
وی در پایان متذکر شد: اگر روزی مدیران تشخیص دهند که در این سمت مفید نخواهم بود، همچون یک سرباز در سنگرهای دیگر به کشورم خدمت خواهم کرد.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.