رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۱ | کد خبر : 15235
 • مدیران دستگاه‌های اجرائی با مطالعه گذشته از تکرار اشتباهات خودداری کنند

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی با اشاره به اهمیت قرآن در جامعه امروز اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنان خود به نهادینه کردن فرهنگ قرآن و اهل بیت(ع) در جامعه، استکبار ستیزی، حمایت‌های همه جانبه از آرمان‌های امام خمینی(ره) تاکید بسیاری داشتند و ما بایستی به منویات مقام معظم رهبری که بنیان انقلاب اسلامی ایران است اهتمام بورزیم.

  وی افزود: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری، ملت ایران باید انقلابی فکر کنند و انقلابی زندگی کنند و ما نیز بیاد از این فرمایشات ایشان پیروی کنیم چراکه سعادت و موفقیت ملت در پشتیبانی از ولایت مطلقه فقیه است و آحاد جامعه باید همواره گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند.

  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: به سرانجام رسیدن برجام از اتفاقات نیک سال ۹۴ است که  دولت یازدهم با تلاش‌های خود و پشتیبانی مقام معظم رهبری توانست در مقابل ۶ قدرت برتر دنیا ایستادگی کند و به موفقیت خود را به رخ جهانیان بکشد.

  آیت‌الله دری نجف‌آبادی خاطرنشان کرد: دولت باید بداند که دشمنان اسلام هیچ‌گاه قصد دوستی با ملت ایران را ندارند چراکه از زمان کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ تاکنون با آسیب‌ها و فتنه‌های اقتصادی، فرهنگی و حمایت صدام و رژیم بعث عراق در صدد توطئه پراکنی علیه ملت ایران بوده‌اند و نتیجه این است که ملت ایران کوچکترین اعتمادی به آنها ندارند.

  وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفند، گفت:  ملت ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه و انتخابات هفتم اسفندماه حماسه آفریدند و عشق و ارادت خود را به آرمان‌های نظام اسلامی نشان دادند.

  نماینده ولی‌فقیه دراستان مرکزی بیان داشت: مسئولان کشوری به ویژه منتخبان مجلس شورای‌اسلامی باید حماسه آفرینی مردم را قدر بدانند و خدمت‌گذاری به آنها را توشه‌ای برای خود قرار دهند.

  آیت‌الله دری نجف‌آبادی عنوان کرد: مدیران باید به این مهم واقف باشندکه باید با تقواپیشگی به مردم خدمت کنند چراکه هیچ عملی بدون تقوای الهی به نتیجه نمی‌رسد.

  وی ادامه داد: مدیران باید با تفکر در گذشته کاری دستگاه‌های اجرایی از تکرار اشتباهات خودداری کرده و برای آبادانی ایران اسلامی برنامه‌ریزی های کاربردی و اثرگذار بیاندیشند.

  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: مسئولان اجرایی بایستی با برنامه‌ریزی درست در مورد نیازهای دستگاه خود اولویت‌های کاری خود را در راستای رفع نیازهای موجود گام بردارند.

  آیت‌الله دری نجف‌آبادی خاطرنشان کرد: از مهمترین معضل‌های موجود درجامعه، ایجاد اشتغال، کار و تولید، تحقق اقتصاد مقاومتی، فراهم ساختن زمینه ازدواج جوانان، حل مشکلات فرهنگی، کاهش طلاق، نهادینه ساختن فرهنگ ساده زیستی، کاهش مصرف، کاهش آسیب‌های اجتماعی، پاسداری از بیت‌المال و جلوگیری از هدر رفت بیت‌المال و نهادینه کردن فرهنگ پاکدستی است که مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به آنها توجه ویژه داشته باشند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار