دشمن بعد از فعالیت‌های هسته‌ای سراغ توان موشکی ایران می‌رود

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از شاهرود، حجت‌الاسلام علی شریفی عصر امروز در نشست حلقه‌های صالحین بسیج کارگری الغدیر که با حضور مسئول بسیج کارگری الغدیر و مسئول راهبردی سپاه شاهرود در نمازخانه نیروگاه شهید بسطامی برگزار شد، در سخنانی با گرامیداشت ایام فاطمیه و سیره پیامبر اکرم (ص) در قبال ایشان اظهار کرد: پیامبر اسلام به فاطمه زهرا (س) بسیار احترام می‌گذاشت و ایشان را نور چشم و پاره تن خود برمی‌شمرد و احادیث فراوانی را در اهمیت مقام فاطمه بیان فرمود و بر اهمیت اهل‌بیت خود تأکیدات فراوان داشت.

وی افزود: زندگی فاطمه زهرا (س) سراسر الگو برای جامعه اسلامی ماست و این بانو و خانواده نبوت برای جامعه امروز ما در همه ابعاد فردی و اجتماعی و حقوق خانوادگی و احترام و وظایف متقابل بین افراد خانواده نمونه بارز یک خانواده اسلامی است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود با بیان اینکه خداوند خوبی را آفریده است و خوبی را دوست دارد گفت: باید توجه کنیم که اسلام دین اخلاق و خوبی‌هاست و با پلیدی و رذایل مخالف سرسخت است و امروز می‌خواهند این دین مهربانی و معنویت را خشن و زشت جلوه دهند.

وی تصریح کرد: خداوند متعال در قرآن کریم که کتاب انسان‌ساز است راه و روش زندگی صحیح را بیان کرده و ما که خود را مسلمان می‌دانیم باید در این مسیر روشن قدم برداشته و انگیزه خود را در این راه قوی کنیم.

شریفی با اشاره به تحولات پیش روی جهان اسلام اظهار کرد: دشمنان ما از پیشرفت و تعالی و اقتدار ما هراس دارند و برنامه موشکی ما بهانه‌ای تازه برای آن‌ها شده و رهبری پیش‌بینی این موضوع را از قبل کرده‌اند که دشمن بعد از فعالیت‌های هسته‌ای سراغ توان موشکی ما می‌رود؛ چراکه او با پیشرفت و اقتدار ما مخالف است.

وی با بیان اینکه اگر ما مطیع استکبار باشیم آن‌ها مخالفتی با ما ندارند عنوان کرد: آن‌ها می‌خواهند اسلام ما اسلامی که آن‌ها می‌پسندند و مانند ترکیه و عربستان و سایر کشورهای به ظاهر اسلامی باشد که فقط اسلام نامی دارد و در همه مسائل به غرب و استکبار وابسته هستند، باشد و این اسلام برای آمریکا بی‌خطر و حتی مفید است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود با تأکید بر بصیرت و آگاهی در جامعه بیان کرد: وظیفه ماست که در جامعه روشنگری و از ولایت و رهنمودهای ایشان تبعیت کنیم و گفتمان رهبری را در جامعه بسط و گسترش دهیم و انقلابی‌گری با جهت صحیح اسلامی را در جامعه رشد و شکوفا سازیم.

مدیر نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی برق شهید بسطامی نیز به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این نیروگاه پرداخت و به مشکلات این نیروگاه اشاره نمود و بر تلاش برای اعتلا و خودکفایی ایران اسلامی با سرمایه ایرانی و تبعیت از رهبری در امر اقتصاد مقاومتی و درون‌زا تأکید کرد.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.