تعداد مصدومان انفجار بازار تهران به ۳۹ نفر افزایش یافت + علت حادثه

0 1

یک مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی تهران از انتقال ۳۹ مصدوم حادثه انفجار بازار تهران به دو بیمارستان پایتخت خبر داد.

به گزارش وعده صادق، حسن عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم از انتقال ۳۹ مصدوم حادثه انفجار بازار تهران به دو بیمارستان پایتخت خبر داد و اظهار داشت: ۲۴ مصدوم به بیمارستان سینا، ۸ مصدوم به بیمارستان لقمان و ۷ مصدوم به صورت سرپایی درمان شدند.

در این رابطه اسدالله موسوی – مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی تهران نیز درباره انفجار بازار تهران به “وبدا” اظهار کرده است: در پی تماس تلفنی اعلام انفجار در بازار طلافروشان تهران در خیابان پانزده خرداد، یک دستگاه موتور آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که ۵ دقیقه پس از دریافت تماس در محل حضور یافت. با توجه به گزارش واحد اعزامی، پنج دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای انتقال مصدومان به محل حاثه اعزام شد.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی تهران  در خصوص تعداد مصدومان این حادثه گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشته است و ۲۴ نفر از مصدومان به بیمارستان سینا انتقال یافته اند که حال سه نفر از مصدومان وخیم گزارش شده است.

طبق آخرین اخبار، شواهد اولیه حاکی از انفجار کپسول گاز در بازار طلافروشان بوده است.

به گزارش وزارت بهداشت، در بازار طلافروشان تهران، به دلیل عدم وجود لوله کشی گاز شهری، از کپسول‌های خانگی برای گرم کردن محیط استفاده می‌شود.

انتهای پیام/

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.