• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۶ | کد خبر : 15290
 • به گزارش وعده صادق، خبرنگار شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: روزنامه الجریده کویت مدعی شده که ایران آتشبارهای سامانه موشکی پیشرفته ای از نوع اس ای ۲۲ را در اختیار حزب الله قرار داده است. موشکهای این سامانه قادر به رهگیری هواپیماهای جنگی است.

  طال عنبار رئیس مرکز پژوهشهای هوا فضا در وزارت اطلاعات رژیم اسرائیل در این باره گفت: این سامانه بسیار پیشرفته و مجهز به رادارهای کاوشگر است و دارای سامانه های است که بر پایه پرتوهای مادون قرمز عمل می کنند.

  وی افزود: حزب الله همواره تلاش می کند از لحاظ جنگ افزارهای نظامی با نیروی هوایی اسرائیل برابری کند.

  گزارشگر اسرائیلی افزود: این روزنامه همچنین مدعی شده ایران علاوه بر این سامانه، حزب الله را به موشک های ساحل به دریا موسوم به “یاخونت” مجهز کرده است. این موشک قادر به هدف گیری میدانهای گازی و هر نوع کشتی در امتداد سواحل اسرائیل است.

  گزارشگر صهیونیست گفت: وجود سامانه موشکی ضد هوایی پیشرفته در اختیار حزب الله، فعالیت های گسترده نیروی هوایی اسرائیل را به چالش می کشد.

  منبع: العالم

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  جشنواره ای وحشتناک در تایلند/عاقبت حمل گاو در صندوق عقب ماشین/افزایش سرعت گوشی با "Clean Master" بعیدی نژاد: غربی ها هنوز درک خیلی واقعی از وضعیت منطقه ندارند کاریکاتور/ سقوط به دریای بی‌کران!!! رئوفیان با آیت‌الله موحدی‌کرمانی دیدار کرد/ معرفی نامزد جبهه ایستادگی در بهمن ماه اخبار دنیای سیاست تا این ساعت واکنش ایران به تصویب قطعنامه اتحادیه اروپا در عادی سازی روابط با تهران حجاب همسر رئیس جمهور فنلاند در ایران عکس/ برداشت انار از باغ های بجستان جلوگیری از ورود چهره‌های تنش‌زا به مراحل مختلف انتخابات خانه تکانی توییتر شروع شد باقر عزت بگوویچ: ایران می تواند از طریق بوسنی وارد بازار تجاری اروپا شود مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان