کد خبر : 15363
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۰۴
119 اشتراک
آخرین عناوین

اقتصاد مقاومتی با استقبال مردم خلخال روبه‌رو شده است

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مصطفی کریمی صبح امروز در بازدید از دو طرح پرورش قارچ و دومین گلخانه کشت سبزیجات و سیفی‌جات در خلخال گفت: اقتصاد مقاومتی در شهرستان خلخال با استقبال مناسب مردم خلخال روبرو شده است.

وی ضمن اشاره به بحث اعتبارات شهرستان خلخال در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: در سال ۹۴ بیش از ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بحث اقتصاد مقاومتی اختصاص داده شده که به متقاضیان در شهر خلخال و بخش‌های تابعه هشجین و کلور پرداخت شده است.

کریمی به استقبال بی‌نظیر و مطلوب خانواده‌های روستایی و جوانان در شهرستان از طرح‌های بسیج سازندگی سپاه ناحیه خلخال اشاره کرد و گفت: همچنان این طرح ادامه خواهد شد و رویکرد بسیج سازندگی ناحیه خلخال در سال ۹۵  آموزش مطلوب و حمایت تسهیلاتی از علاقمندان در روستاها خواهد بود.

وی به راه‌اندازی بیش از ۲۰۵ کارگاه کوچک اقتصاد مقاومتی در محورهای ۱۲گانه بسیج سازندگی در شهرستان خلخال خبر داد و افزود: تلاش شده در کنار پرداخت تسهیلات بحث آموزش نیز مهم شمرده شود و با نظارت کافی و صحیح تسهیلات در مسیر اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی و خودکفایی جوانان در حوزه اشتغال استفاده شود.

فرمانده سپاه خلخال گفت: بیش از ۴۵۰ نفر در سال ۹۴ در طرح‌های بسیج سازندگی شهرستان خلخال اشتغال یافته‌اند.

کریمی بیان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری  وظیفه مردم و اقشار مختلف جامعه است که در کنار مسئولان به تحقق امر اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

وی تصریح کرد: شاید در اوایل بعضی‌ها فکر می‌کردند که این طرح چه نوع طرحی است و باید دانست که این طرح عظیم اقتصادی که نجات اقتصاد کشور در گروه تحقق آن است با دید نافذ مقام معظم رهبری از سوی این رهبر فرزانه با در نظر گرفتن وضعیت کشور و بحث تحریم‌ دشمنان برنامه ریزی شده و جز طرح‌های موفق کشور است و اینکه رهبر معظم انقلاب بارها در فرمایشات ارزشمند خود در دیدارهای مردمی و مسئولان و اقشار مختلف سخن از اقتصاد مقاومتی به زبان می‌آورد این اهمیت اقتصاد برا ی نجات کشور از چنگال استکبار است.

کریمی اظهار کرد: دشمن از هر لحاظ راضی نیست که ایران اسلامی روی پاهای خود تکیه کند و یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها که دشمن روی آن برنامه‌ریزی چندین ساله‌ای با تصویب تحریم‌ها انجام داده بود بحث اقتصاد و فلج کردن آن بود که با تدابیر ارزشمند رهبری تحریم دشمنان نتوانست بر پیکره اقتصادی کشور تاثیر بگذارد و مردم می‌تواند نمود وضعیت نابسامان اقتصادی و امنیتی و اجتماعی را در کشورهای همسایه مشاهده کنند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir