بانک شهر بدترین عملکرد را در همدان داشت

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، محمد تبریزی صبح امروز در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان اظهار کرد: امید است که سال آینده سال تحول در تفکر مدیریت شهری همدان باشد.

وی با بیان اینکه امسال در حوزه مدیریت شهری سال خوبی نبود، افزود: به دلیل رکود، حفظ وضع موجود هم به سختی صورت گرفت و البته حوزه حمل و نقل شهرداری کارها را انجام داد.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه گلکاری نوروزی در سطح شهر انجام شده است، خاطر نشان کرد: در بحث فضای سبز اما آن چنان که باید کار نشد.

وی با بیان اینکه در استقبال از بهار در شهرداری کار دیگری به جز گل‌کاری و زیباسازی انجام نشده است، گفت: نظافت، پاکیزگی و ترمیم در استقبال از نوروز باید به شکل جدی انجام شود.

تبریزی با اشاره به اینکه زباله در شهر زیاد است، بیان کرد: آسفالت شهر نامناسب است و از عملکرد شهرداری در استقبال از بهار ناراضی و معترض هستم.

وی با بیان اینکه کم‎کاری به دلیل بی‎تفاوتی است، اظهار کرد: به نظر می‎رسد در شهرداری انگیزه برای کار وجود ندارد و به همین دلیل پس از تعطیلات با مردم صحبت می‎کنم و مراتب اعتراض خود را نسبت به عملکرد شهرداری اعلام خواهم کرد.

این عضو شورای شهر همدان درباره افزایش قیمت بلیت اتوبوس خاطرنشان کرد: یکبار در سال می‎توان تغییر قیمت داد و قیمت را بالا برد.

وی با اشاره به اینکه بانک شهر بدترین عملکرد را در همدان داشته است، بیان کرد: تسهیلاتی که بانک شهر در شهرهای دیگر می‎دهد در همدان ارائه نشد.

تبریزی افزود: بانک شهر قرار بود باجه خدمات بلیت راه‎اندازی کند اما کار بانکی انجام می‎دهد و این خلاف است.

وی با اشاره به اینکه انحصار آفت است، اظهار کرد: بهتر است شهرداری برای بانک شهر رقیب بیاورد زیرا خدمات بانک شهر موجب رو سفیدی شهرداری نیست.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.