• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۹ | کد خبر : 15407
 • به گزارش وعده صادق، عباس آخوندی با بیان این‌که در ایام نوروز نسبت به شرایط عادی سال میزان پروازهای فرودگاه مهرآباد ۸۰ درصد رشد دارد، اظهار کرد: علاوه بر ساماندهی محوطه‌های ورودی ترمینال‌های مسافربری فرودگاه مهرآباد و تفکیک خطوط عبور و مرور وسایل نقلیه در مقابل ترمینال‌های ۱ و ۲، وضعیت داخلی ترمینال‌های مسافری بهسازی و نوسازی شد.

  وی تصریح کرد: خوشبختانه سیستم فروش اینترنتی بلیت به‌طور مستقیم توسط شرکت‌های مسافری در حال انجام است و حدود ۵۰ درصد بلیت‌ها از طریق اینترنت به فروش می‌رسد.

  وی با اعلام “از همه ظرفیت‌های حمل‌ونقل هوایی برای ایام نوروز و پاسخ به تقاضای موجود استفاده می‌کنیم” گفت: در همین راستا حدود ۲ هزار صندلی به مجموعه ظرفیت موجود هواپیماها اضافه شد که در آینده این میزان افزایش می‌یابد.

  وی درباره آخرین وضعیت ورود هواپیماهای نو به کشور گفت: پیش‌قرارداد خرید ۱۱۸ فروند هواپیمای ایرباس در سفر رییس جمهوری به امضا رسید و قرارداد نهایی آن فصل اول ۹۵ منعقد می‌شود.

  وزیر راه و شهرسازی درباره سایر بخش‌های حمل ونقل نیز گفت: در بخش ریلی ۱۸۵۰ صندلی به ظرفیت مسافری اضافه شده است ضمن این‌که در حوزه حمل ونقل دریایی نیز ۱۱۱ شناور با ظرفیت ۷ هزار و ۵۰۰ صندلی اضافه شد. در بخش حمل و نقل زمینی نیز امکانات بسیار خوبی فراهم شده و عرضه بلیت همچنان وجود دارد.

  منبع: مهر

  انتهای پیام/

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار