کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۵ | کد خبر : 15423
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر، بخش عمده ای از درآمدهای سازمان صدا و سیما از بخش تبلیغات و آگهی های بازرگانی می گذرد. در یک سال اخیر کمبود بودجه صدا و سیما باعث شد تا سازمان به بخشی از این شرکت های طرف قرارداد بدهکار باشد اما یکی از اقدامات مالی رسانه ملی در اسفندماه پرداخت بدهی های چند ماهه به آژانس ها و شرکت های تبلیغاتی بود.

  رضا حداد مدیر یکی از شرکت های تبلیغاتی طرف قرارداد با سازمان صدا و سیما با اشاره به شرایط مالی این شرکت ها در چند ماهه اخیر بیان کرد: سازمان صدا و سیما با آژانس های تبلیغاتی بسیاری در ارتباط است و در چند ماه گذشته این شرکت ها تحت فشار مالی بالایی بودند و طلب های آنها از طرف سازمان پرداخت نشده بود.

  وی ادامه داد: ما در این مدت نمی توانستیم مدیریت مالی مناسبی داشته باشیم و در پرداخت حقوق پرسنل نیز مشکل داشتیم. با توجه به اینکه مزایده ای که سازمان صدا و سیما برگزار کرد با مشکل مواجه شد این نگرانی ها چند برابر شد اما خدا را شکر در هفته جاری با تلاش محمد سرافراز رییس رسانه ملی تمام هزینه های این چند ماه پرداخت شد و ما توانستیم حقوق کارکنان خود را پرداخت کنیم.

  حداد با اشاره به اینکه فعالیت شرکت های تبلیغاتی در یک چرخه اقتصادی معنا پیدا می کند، توضیح داد: در صورت پرداخت نشدن هزینه ها، آژانس های تبلیغاتی فلج می شوند و در نهایت به صنعت و چرخه اقتصادی ضرر وارد خواهد شد. وقتی این کمپانی های اقتصادی گردش مالی مناسبی نداشته باشند، نمی توانند با تلویزیون در ارتباط باشند و به این ترتیب تلویزیون نمی تواند در حوزه برنامه سازی موفق عمل کند.

  وی در پایان سخنان خود بیان کرد: آژانس های تبلیغاتی یک پشتوانه مالی برای تلویزیون هستند که رسانه ملی می تواند با این پشتوانه برنامه های با کیفیت تر و بهتری بسازد و مخاطب خود را افزایش دهد و از طرفی فعالیت های آنها در یک چرخه بزرگتر به رونق اقتصادی کمک می کند.

  آژانس تبلیغاتی به برندسازی داخلی کمک می کنند

  عماد رستمی مدیر یکی دیگر از شرکت های تبلیغاتی طرف قرارداد با سازمان صدا و سیما نیز با اشاره به اهمیت بخش تبلیغات برای این سازمان بیان کرد: ما چند حوزه داریم که بدون اینکه کارخانه و خط تولیدی داشته باشند یک صنعت هستند و صنعت تبلیغات هم از این مقوله است و سرافراز رییس سازمان صدا و سیما با همه فشارها توانست این صنعت را احیا کند.

  وی ادامه داد: حدود چند ماه بود که شرکت های تبلیغاتی طرف قرارداد با سازمان صدا و سیما تحت فشار بودند و معوقات آنها پرداخت نشده بود اما به تازگی و در اسفندماه این معوقات پرداخت شد. درست است که ما بخش خصوصی هستیم اما از طرفی بازوی اجرایی سازمان صدا و سیما هستیم و از طرفی آژانس های تبلیغاتی که فعالیت های مرتبط با حوزه رسانه ملی دارند، می توانند به برندسازی داخلی کمک کنند.

  رستمی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: ما این توانایی را داریم که در حوزه برندسازی ورود کنیم و برندهایی را در داخل کشور بسازیم که علاوه بر بازار داخلی توان رقابت با بازار خارجی و حوزه بین الملل را هم داشته باشند و این امر یکی از حوزه های فعالیت در زمینه اقتصاد مقاومتی است که رهبر انقلاب بر آن تاکید دارند.

  وی با اشاره به فعالیت های شرکت های تبلیغاتی یادآور شد: شرکت های تبلیغاتی به عنوان مشاور در کنار تولیدکنندگان قرار می گیرند و فعالیت هایی از جمله انتخاب نام برند، شعار تبلیغاتی، تیزر تبلیغاتی و بازاریابی محصول را بر عهده خواهند داشت.

  رستمی در پایان سخنان خود گفت: رسانه ملی در حوزه تبلیغات موثرترین رسانه است، آقای سرافراز تلاش های زیادی کرد تا مزایده ای را برگزار کند و تبلیغات به بخش خصوصی واگذار شود اما به دلایلی این مزایده با موفقیت انجام نشد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  کشتار مردم یمن به‌دست دولت سعودی بدترین نوع تروریسم است/ آمریکا به فکر ریشه‌کنی تروریسم در عراق و سوریه نیست از سینمای زنان تا حجاب و یک شوخی یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات شمالغرب در ارومیه برگزار می شود مقصر دانستن دولت قبل، نخ نما شده است داعش بر یک شهر ساحلی در سومالی سیطره یافت باغ همانی بود که دادی رفت! ۹ ماه از اجرای برجام گذشت،آن ۲۸ میلیارد دلار چه شد؟! فنر تورم به زودی آزاد می‌شود فیلم محمد رسول الله از روز جمعه در ترکیه اکران می شود عکس/سمور آبی نوزاد و رخت‌خوابی به نام مادر ضرب و شتم معلم و سرایدار مدرسه‌ای در یاسوج حال و روز اپل بدون استیو جابز فاصله انتخاباتی کلینتون با ترامپ دو رقمی شد پروژه املاک شهرداری، یادآور پروژه خودساخته اصلاح طلبان در ترور سعید حجاریان است تهدیدات علیه ایران به برکت خون شهدا دفع شده است نشست مهم وزرای خارجه محور مقاومت در مسکو سفر اعضای کمیسیون آموزش به استان سیستان و بلوچستان با هدف بررسی وضعیت آموزشی مناطق محروم مبارزه با قاچاق کالا و انتقاد از لایحه اصلاح قانون تعاون سومین زمین لرزه در مرکز ایتالیا