برخی جریانات سیاسی به بهانه انتقاد در صدد تخریب نظام هستند

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله احمد بهشتی با بیان اینکه همه امور و توصیه‌های بزرگان دینی و حتی توصیه‌های الهی و انبیاء به صورت نسبی در جامعه محقق می‌شود، اظهار کرد: سال جاری که توسط مقام معظم رهبری به سال همدلی و همزبانی مردم و مسئولین نامگذاری شد، به صورت نسبی و تا حدود زیادی در جامعه محقق شد.

وی افزود: امسال با برگزاری دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز به صورت کاملا سالم و قانونی در کشور مواجه بودیم و امانتداری مسئولان دولتی در رعایت حق الناس که همان آرای مردم است خود یکی از مصادیق مهم این همدلی و همزبانی به شمار می‌رود.

عضو خبرگان رهبری راهپیمایی با شکوه ۲۲بهمن را از جلوه‌های دیگر همدلی و همزبانی برشمرد و خاطرنشان کرد: مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات و راهپیمایی ۲۲بهمن ماه توانست گام بلندی در استحکام ایران اسلامی بردارد و این نیز خود یکی دیگر از جلوه‌های همدلی و همزبانی مسئولان و مردم بود.

بهشتی با انتقاد از بعضی کینه توزی‌ها در قالب انتقاد گفت: انتقاد باید منصفانه و به دور از هرگونه کینه توزی و عقده گشایی باشد و در مسیر مصالح عالی اسلام و انقلاب باشد، اما مشاهده می‌شود که گاهی افراد در جامعه با کینه توزی دست به تخریب همه عرصه‌ها می‌زنند و به اسم انتقاد به تخریب مبانی انقلاب می‌پردازند که این کار با همدلی و همزبانی مد نظر مقام معظم رهبری در تضاد کامل است.

وی افزود: همدلی و همزبانی تنها مختص به امسال نیست؛ بلکه باید در همه سال‌ها و همه زمان‌ها بین مردم و مسئولان برقرار باشد؛ چرا که در سایه اتحاد و همدلی کارها بهتر پیش می‌رود.

عضو خبرگان رهبری با توصیه به طلاب در خصوص استفاده مناسب از تعطیلات نوروز گفت: این تعطیلات فرصت مناسبی است تا طلاب با حضور در میان خانواده و اقوام و خویشان خود به بیان معارف دینی به صورت چهره به چهره بپردازند و لازم است طلاب از هرگونه انزوا و گوشه‌گیری در این ایام خود داری کنند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.