رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۱ | کد خبر : 15501
 • هزار تن میوه در قم توزیع می‌شود/ شیفت‌بندی نانوایی‌های ورودی شهر

  مجید آوری فرد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، به توزیع به موقع و کافی میوه و مرغ در قم طی ایام نوروز اشاره کرد و گفت: امسال در زمینه میوه کشور حتی مازاد تولید را داشت که این امر موجب شد تا میوه در بازار به میران کافی موجود باشد و نیاز چندانی به دخالت دولت برای تنظیم بازار وجود نداشته باشد.

  وی همچنین به خرید ۷۰۰ تن پرتقال و ۳۰۰ تن سیب برای بازار شب عید قم اشاره کرد و افزود: پرتقال‌ها از شمال و سیب نیز از سمیرم خریداری شده و توزیع آنها در ۳۲ چادر، از ۲۶ اسفندماه آغاز شده است.

  مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به کیفیت بهتر میوه‌های امسال نسبت به سال‌های گذشته گفت: سیب و پرتقال با قیمت هر کیلو ۲ هزار تومان در این مراکز توزیع می‌شود که این قیمت نیز نسبت به سال گذشته پایین‌تر بوده و ۵ تا ۱۵ نیز درصد پایین‌تر از قیمت فعلی در بازار است.

  وی همچنین از ذخیره کافی مرغ و گوشت برای ایام نوروز در استان خبر داد و افزود: مرغ منجمد برای هر کیلو ۵ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت‌گذاری شده و گوشت نیز به میزان کافی و قیمت مناسب در استان وجود دارد.

  آوری فرد در ادامه از شیف بندی نانوایی‌هایی که در ورودی و مرکز شهر قرار دارند اشاره و بیان کرد: به منظور رفاه حال زائران در ایام عید ۵۰ نانوایی که در مبادی ورودی شهر قرار دارند شیف بندی شده‌اند تا نیازهای زائران و مسافرانی که به قم وارد می‌شوند را برطرف کنند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار