ساماندهی ۳۸۰ اتوبوس ویژه برای استماع بیانات رهبر معظم انقلاب

0 0

علی اصغر نیشابوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: مطابق رسم هر ساله در نخستین روز از سال زائران و مجاوران برای بهره‌مندی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند در همین راستا برای سهولت در حمل و نقل افراد در سازمان اتوبوسرانی از روزها قبل برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد افزود: سازمان اتوبوسرانی با استفاده از حداکثر ظرفیت ناوگان خود این آمادگی را در خود به وجود آورده تا بتواند در این ایام سرویس‌دهی خوبی داشته باشد به همین منظور ۳۸۰ دستگاه اتوبوس برای ساعات مقارن با سال تحویل و روز نخست سال و همزمان با ساعت سخنرانی مقام معظم رهبری در مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی در نظر گرفته‌ایم.

وی بیان کرد: ساعت خدمات‌دهی اتوبوس‌ها را برای رفاه حال زائران در نوروز تا ۲۱:۳۰ افزایش داده‌ایم و علاوه بر این اتوبوس‌های شبانه در خیابان‌های منتهی به حرم مطهر فعال هستند به طوری که بعد از اتمام ساعات کاری مشخص شده تا صبح ناوگان اتوبوسرانی آماده سرویس‌دهی است.

نیشابوری عنوان کرد: با توجه به اینکه در ساعات مقارن با سال تحویل و روز سخنرانی مقام معظم رهبری شاهد ازدحام خودروها و ایجاد ترافیک در خیابان‌های اطراف حرم مطهر رضوی هستیم از زائران و مجاوران تقاضا داریم تا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.