رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۲ | کد خبر : 15523
 • «راهیان نور» سفری از جنس بصیرت و بیداری است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز به نقل از واحد اطلاع‌رسانی راهیان نور، آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی با حضور در قرارگاه مشترک راهیان نور جنوب در پادگان شهید محمودوند اهواز با مسئولان، دست‌اندرکاران و خادمان شهدا دیدار کرد.

  نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار اظهار کرد: اگر کسی به یادمان‌های شهدا می‌آید و گریه می‌کند به خاطر این است که راستی و پاکی را می‌بیند و وقتی به ناپاکی‌های خود نگاه می‌کند و ناراحت می‌شود از خدا می‌خواهد او را پاک کند.

  وی با بیان اینکه زائران با قلب پاک به شهر خود باز می‌گردند، بیان کرد: راهیان نور مانند یک حمام است، حمام انسان آلوده را تحویل می‌گیرد و او را تمیز و پاکیزه تحویل می‌دهد اینجا هم این ویژگی را دارد.

  آیت‌الله حائری شیرازی با تاکید بر این نکته که راهیان نور آدم پاک‌کنی است، عنوان کرد: واردات این سیستم انسان غافل و جاهل و صادراتش هم انسان با بصیرت و آگاه خواهد بود، کسانی که به این مناطق می‌آیند با بصیرت می‌شوند و بعد از آن یک علمدار، بیدار و آگاه می‌‎شوند.

  به گفته وی، جمهوری اسلامی مانند یک دستگاه تولید گرما است که هر کس بخواهد در سرمای دنیا، گرم شود به اینجا می‌آید.

  عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: می‌خواهند بیداری اسلامی که با محوریت ایران به وجود آمده را بشکنند که باید مراقب باشیم.

  وی عنوان کرد: در اربعین‌‌ همان عراقی‌هایی که در دوران دفاع مقدس ما را می‌کشتند اگر بخواهند پمادی به پای زائران ایرانی بزنند اول پایشان را می‌بوسند.

  آیت‌الله حائری شیرازی با اشاره به تصویر شهید مدافع حرم سردار رضا فرزانه گفت: وقتی در روز عاشورا امام حسین (ع) بالای سر حر آمد گفت که مادرت اسم با مصمایی برای تو نهاد، شهید فرزانه هم این طور است و فرزانه شد.

  وی در همین رابطه گفت: این‌ها وقتی به شهادت می‌رسند لبشان خندان می‌شود.

  نماینده استان فارس در مجلس خبرگان با اشاره به راه‌اندازی شبکه مبلغین در راهیان نور نیز عنوان کرد: فایده این کار بیشتر متوجه خود مبلغان است زیرا خودش تربیت می‌شود.

  وی در ادامه به اخلاص شهدا نیز اشاره کرد و ادامه داد: آن‌ها کار‌هایشان را به کسی نمی‌گفتند و ثمره‌اش را دیدند، درخت اگر ریشه‌اش پیدا شود می‌خشکد و بد‌تر آن هم این است که درخت خودش ریشه‌اش را نمایان کند.

  آیت‌الله حائری شیرازی گفت: عاشقی به سوختن است وقتی کسی کشته می‌شود دیگر نمی‌سوزد. شهدا دنبال عنوان و مقام نبودند فقط کار‌هایشان را برای خدا انجام می‌دادند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار