مازندران پایلوت مبارزه با مواد مخدر تعیین شد

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا یونسی ظهر پنج‌شنبه در دوازدهمین جلسه شورای اداری در سالن شماره یک استانداری مازندران معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران بابیان اینکه این استان برای کاهش دو آسیب اجتماعی در سال جدید برنامه‌ریزی و در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی افزود: یونسی در بحث مبارزه اعتیاد، اذعان داشت: مازندران جز ۵ استان پایلوت کرمان، کرمانشاه، همدان، مازندران و سیستان و بلوچستان شناخته شد که همه مدیران باید برای مقابله با پدیده مواد مخدر برنامه‌ریزی کنند.

وی آسیب دوم را پدیده طلاق عنوان کرد و افزود: در سال جدید با برنامه‌ریزی و با استفاده از تجربیات استان‌های دیگر برای کاهش این پدیده تلاش کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران بیان کرد: شهرستان‌های فریدون‌کنار و بابلسر به‌عنوان پایلوت مبارزه با طلاق شناخته شد.

یونسی با اعلام اینکه این استان جزو شش استان برتر کشور در خصوص بالاترین میزان حضور در انتخابات با ۷۲.۳ درصد مشارکت شد، اظهار داشت: خوشبختانه تمام حوزه‌های انتخابیه استان مورد تأیید شورای نگهبان قرار گرفت.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات در هفتم اسفند، گفت: در این انتخابات سوادکوه شمالی با ۹۸.۳ دهم درصد بالاترین میزان حضور در انتخابات در بین شهرستان‌های کشور داشته است.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.