مازندران پایلوت مبارزه با اعتیاد در کشور شد

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری، علیرضا یونسی رستمی امروز در جلسه شورای اداری مازندران اظهار داشت: مازندران سالانه میزبان بسیاری از مسافران و گردشگران بوده که باید از این فرصت  برای معرفی درست ظرفیت‌های گردشگری استان استفاده کنیم.

وی افزود: مازندران به همراه استان‌های کرمان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و همدان به عنوان  پایلوت مبارزه با اعتیاد در کشور انتخاب شد.

یونسی گفت: همه مسئولان ذیربط باید برای کاهش این آسیب اجتماعی گام اساسی و درستی بردارند و دستگاه‌های مربوطه نیز برنامه‌های خود را ارائه دهند.

وی بیان کرد :دومین پدیده نیز آمار طلاق در جامعه بوده که برای کاهش این آسیب، شهرستان‌های فریدونکنار و بابلسر در استان به عنوان  پایلوت انتخاب شدند.

معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استاندارمازندران گفت: فرا رسیدن بهار طبیعت فصل اعتدال خداوند جلوه‌ای از جمال الهی بوده که باید برای استفاده درست از فصل زیبای خداوند گام اصولی برداریم.

یونسی گفت: امنیت یکی از اساسی‌ترین مؤلفه برای حیات اجتماعی بوده که باید قدردان آن بوده و همه ما برای حفظ آن تلاش کنیم.

وی با اشاره به نقش مهم نیروی انتظامی در حفظ امنیت جامعه, افزود: امنیت حاصل جهاد مجاهدانی بوده که با تمام توان خود برای پیشبرد اهداف و آرامش جامعه گام بر می‌دارند.

یونسی بیان کرد:مردم استان نیزمی توانند با رفتارو برخورد خوب و درست خود با مسافران و گردشگران فرهنگ مازندران را به آنها معرفی کنند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.