برجام هنوز بر زمین مانده است

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در زاهدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اظهار کرد: سال جدید سال نو شدن و تازه شدن و سال رهایی از کینه و کدورت‌ها است.

امام جمعه زاهدان افزود: دیدار بزرگان، دلجویی از اقوام و خویشان و گذشت و ایثار در مقابل بدی‌ها و ترویج خوبی‌ها باید در آستانه سال نو در اولویت باشد.

وی ادامه داد: امسال با همه خوبی‌ها و بدی‌ها سپری شد لازم است سال آینده را با برنامه‌ها و اقدامات تازه بهتر از سال گذشته رقم بزنیم.

سلیمانی با اشاره به رویدادهای تلخ و شیرین سال‌جاری گفت: فاجعه منا تلخ‌ترین رویداد سال‌جاری بود که در کنار کشتار مردم مظلوم توسط رژیم سفاک سعودی و داعش رقم خورد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان به تشریح اقداماتی که در سال‌جاری در کشور و در سیستان و بلوچستان انجام شده اشاره کرد و افزود: اقدامات زیربنایی در سال‌جاری انجام شده اما باید در سال آینده با اهتمام بیشتری اقدامات و پروژه‌ها و برنامه‌های نیمه کاره اجرایی شود.

وی ادامه داد: برطرف کردن مشکلات اقتصادی و اشتغال مردم باید در اولویت باشد و سال آینده سال برطرف شدن مشکلات مردم باشد.

امام جمعه زاهدان گفت: برجام هنوز بر زمین مانده و نتیجه خاصی که در ایجاد مشکلات اقتصادی تاثیرگذار باشد هنوز از آن حاصل نشده است.

وی ضمن گرامیداشت مناسبت‌های هفته، بیان کرد: خوش‌رویی، گذشت و مهربانی را در آستانه سال نو سرلوحه کار قرار داده و از بدی‌ها گذشت کنیم و این روزها به یاد گرفتاران و دردمندان و نیازمندان بیشتر باشیم.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.