رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۳ | کد خبر : 15777
 • اشتغال جوانان اولویت کاری مسئولان در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی باشد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه فضائل اخلاقی و توجه به سبک زندگی اسلامی باید در دستور کار مردم قرار داشته باشد، اظهار داشت: یکی از فضائل اخلاقی که در زندگی الهی تأثیر‌گذار بوده سخاوت و بخشش است.

  نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه انسان‌های بزرگ و نیک‌اندیش رسیدگی به نیازمندان را کاری مهم می‌شمارند، اضافه کرد: انسان‌های بزرگ رسیدگی به فقرا را بسیار خوشحال‌کننده می‌دانند، در حالیکه افراد کوچک نفس به اموال خود افتخار و آن را نشانه بزرگی خود می‌دانند.

  امام جمعه بوشهر تأکید کرد: در آستانه سال جدید رسیدگی به نیازمندان باید در دستور مومنان قرار گیرد به‌گونه‌ای که افراد بزرگ اندیشه در این ایام رسیدگی به فقرا و نیازمندان و خدمت بی‌منت به این افراد سرلوحه کار خود قرار می‌دانند.

  خطیب نماز جمعه بوشهر با تأکید بر باقی ماندن روحیه انقلابی در حوزه‌های علمیه افزود: ماندن روحیه انقلابی در حوزه‌های علمیه نیازمند اندیشه، تدبیر و برنامه‌ریزی دقیق است.

  وی حوزه‌های علمیه را سرچشمه رود خروشان انقلاب دانست و ادامه داد: حرکت امام راحل در پیروزی انقلاب اسلامی از حوزه‌های علمیه آغاز و به دیگر مراکز و فضاها گسترش یافت.

  امام جمعه بوشهر با بیان اینکه زدودن روحیه انقلابی از حوزه‌های علمیه از اندیشه‌های جهان استکبار است، تأکید کرد: به همین دلیل رهبر معظم انقلاب بر انقلابی ماندن حوزه‌ها تأکید کرده‌اند.

  نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر به ۲۹ اسفندماه سالروز ملی شدن صنعت نفت اشاره کرد و گفت: ملی شدن صنعت نفت با تلاش مصدق و نیروهای مذهبی مانند آیت‌الله کاشانی کاری بزرگ و مهم در مقابل سیاست‌های غارتگرانه استعمار بود.

  صفایی بوشهری با تأکید بر توجه به اقتصاد دانش‌بنیان بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی افزود: فروش نفت خام کار درستی نیست که در این حوزه نیاز است صنایع فرآوری و پایین دستی بر اساس اقتصاد مقاومتی توسعه یابد.

  وی با تأکید بر توجه به اشتغال جوانان بیان کرد: حل مشکلات اقتصادی به ویژه معضل اشتغال جوانان باید در اولویت برنامه‌های مسئولان در طرح‌های اقتصاد مقاومتی قرار گیرد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار