• تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۲ | کد خبر : 15790
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، حجت‌السلام حسن انصاری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر لردگان که در مصلای این شهر برگزار شد اظهار کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه لازم و ضروری است و مسئولان باید بدان توجه کنند.

  امام جمعه شهرستان لردگان با اشاره آغاز سال نو گفت: باید بکوشیم در هنگام مسافرت در مناطق گردشگری از آسیب رساندن به درختان و منابع طبیعی خودداری کنیم چراکه صیانت از منابع طبیعی وظیفه ذاتی هر انسان محسوب می‌شود و حفاظت از منابع طبیعی با مشارکت مردم صورت می‌گیرد.

  وی با اشاره به  اهمیت جلوگیری از اسراف در ایام نوروز  ادامه داد: باید در ایام نوروز از اسراف و تجمل‌گرایی خودداری شود چراکه اسراف یک گناه بزرگ است.

  انصاری ادامه داد: کمک به نیازمندان در این ایام نوروز کار بسیار پسندیده‌ای است که افراد غنی باید در راستای حمایت از نیازمندان بدان توجه کنند.

  وی با اشاره به انتخابات هفتم اسفندماه تصریح کرد: مردم شهرستان لردگان در انتخابات هفتم اسفندماه حماسه‌ای بزرگ خلق کردند و مشتی محکم بر دهان دشمنان زدند.

  امام جمعه شهرستان لردگان با اشاره به اینکه امریکا نمی‌خواهد ایران پیشرفت اقتصادی داشته باشد، افزود: کشور امریکا می‌خواهد ایران در بخش اقتصادی پیشرفت نداشته باشد  و همیشه بصورت مصرف‌گرا باشد و ما باید بکوشیم مقاومت اقتصادی را در جامعه تحقق ببخشیم.

  وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نقش مهمی در توسعه و رونق بخش اقتصادی کشور دارد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار