• تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۲ | کد خبر : 15790
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، حجت‌السلام حسن انصاری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر لردگان که در مصلای این شهر برگزار شد اظهار کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه لازم و ضروری است و مسئولان باید بدان توجه کنند.

  امام جمعه شهرستان لردگان با اشاره آغاز سال نو گفت: باید بکوشیم در هنگام مسافرت در مناطق گردشگری از آسیب رساندن به درختان و منابع طبیعی خودداری کنیم چراکه صیانت از منابع طبیعی وظیفه ذاتی هر انسان محسوب می‌شود و حفاظت از منابع طبیعی با مشارکت مردم صورت می‌گیرد.

  وی با اشاره به  اهمیت جلوگیری از اسراف در ایام نوروز  ادامه داد: باید در ایام نوروز از اسراف و تجمل‌گرایی خودداری شود چراکه اسراف یک گناه بزرگ است.

  انصاری ادامه داد: کمک به نیازمندان در این ایام نوروز کار بسیار پسندیده‌ای است که افراد غنی باید در راستای حمایت از نیازمندان بدان توجه کنند.

  وی با اشاره به انتخابات هفتم اسفندماه تصریح کرد: مردم شهرستان لردگان در انتخابات هفتم اسفندماه حماسه‌ای بزرگ خلق کردند و مشتی محکم بر دهان دشمنان زدند.

  امام جمعه شهرستان لردگان با اشاره به اینکه امریکا نمی‌خواهد ایران پیشرفت اقتصادی داشته باشد، افزود: کشور امریکا می‌خواهد ایران در بخش اقتصادی پیشرفت نداشته باشد  و همیشه بصورت مصرف‌گرا باشد و ما باید بکوشیم مقاومت اقتصادی را در جامعه تحقق ببخشیم.

  وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نقش مهمی در توسعه و رونق بخش اقتصادی کشور دارد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکس دکتر حسن هاشمی در کنار داروسازان جوان در الجزایر/ شهرام قائدی ونقشی غیر کمدی در کار جدیدش/ حسین ماهینی: شدیم چهل میلیون و یک نفر خراسان رضوی زمینه های بسیار برای توسعه مناسبات با کره جنوبی دارد تراکتورسازی فاتح دربی تبریز شد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد/ امید است رئیس جمهور مطالبه مردم را بشنود ​قیمت خانه در تهران افزایش یافت/ متوسط هر متر ۴٫۴ میلیون ستاد انتخابات اواخر آذرماه تشکیل می‌شود/ لایحه جامع انتخابات تدوین شده است واکنش حمید رسایی به سانسور گفتگوی فائزه هاشمی دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد خداحافظی با امواج آنالوگ+عکس نگرانی کره شمالی از موشک های مافوق صوت آمریکا فیلم/ آنچه در زمانه ما هست و در مناظره انتخابات آمریکا نیست! شمارش معکوس برای اتمام بزرگترین پروژه نوسازی بافت فرسوده غرب کشور در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد