• تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۱ | کد خبر : 15827
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری، محمد قاسمی در خطبه‌های نماز جمعه مرکز مازندران اظهار داشت: عفو و بخشش در دین مبین اسلام به ان توجه شده و باید در جامعه ما فرهنگ سازی شود.

  وی با بیان اینکه صله ارحام به عنوان یک سنت در جامعه قلمداد می‌شود و باید به این مسئله توجه شود، افزود: متاسفانه در حال حاضر صله رحم در جامعه ما کمرنگ شده است.

  امام‌جمعه موقت ساری به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع طلاب حوزه علیمه قم اشاره کرد و افزود: انقلابی ماندن و حرکت در میسر انقلاب سبب بیمه کردن انقلاب خواهد شد.

  قاسمی با بیان اینکه آمریکا دشمن قسم خورده ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: کشور ما می‌خواهد با استفاده از نخبگان و دانش بومی روی پای خود ایستادگی کند.

  وی با اعلام اینکه انقلابی ماندن و تفکر انقلابی داشتن نیاز مبرم جامعه امروز ما است، افزود: مردم ما تا زمانی که مسئولین انقلابی فکر کنند پشتیبان آن‌ها هستند چرا که انقلابی‌بودن، ایستادگی و ثبات اصول اسلامی است.

  امام‌جمعه موقت ساری گفت: پایداری بر ارزش‌های و آرمان‌های امام راحل، ساده‌زیستی، خدمت خالصانه و بدون منت، مبارزه با فقر و فساد از خصوصیات فرد انقلاب به‌شمار می‌رود.

  قاسمی با بیان اینکه اقتصاد کشور ما با دو ایراد مواجه است، افزود: اقتصاد ما متکی بر نفت و دولت است و دولت باید برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی چاره اندیشی کند.

  وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید قانون اصل ۴۴ را به‌خوبی در کشور اجرایی کنند، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی تنها راه برون‌رفت کشور از مشکلات اقتصادی است.

  امام‌جمعه موقت ساری با بیان اینکه نباید به رفت‌و آمدهای خارجی‌ها به کشور دلخوش کرد، افزود: رفت و آمدهای خارجی‌ها به درد این ملت نمی‌خورد چرا که غربی‌ها به‌دنبال منافع شخصی هستند.

  وی با اشاره به اینکه در ایام نوروز گردشگران و مسافران بسیاری در استان مازندران اقامت می‌کنند، تصریح کرد: متولیان فرهنگی باید مراقب باشند تا آیین و فرهنگ بومی استان ما محفوظ بماند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار