انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری ماندگاری و قوام نظام را به دنبال دارد

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل،حجت الاسلام  محسن محسنی خطیب موقت نماز جمعه خلخال خلخال گفت: انتخاب شعار سال که با تدبیر ارزشمند مقام معظم رهبری همه ساله صورت می گیرد موجبات ماندگاری و قوام نظام را به دنبال داشته و حضور ایران اسلامی را در عرصه های بین‌المللی به نمایش میگذارد.

وی گفت: مردم کشورمان با حضور در صحنه های انقلاب اسلامی با سابقه درخشان حضور یافته و در راهپیمایی‌ها و حضور در پای صندوق‌های رای ثابت کردند که دوستدار نظام بوده و نقش بسزایی در دفاع از انقلاب اسلامی داشته‌اند و مسئولین نظام نیز باید با مردم همراهی لازم را داشته باشند.

امام جمعه موقت خلخال به فرا رسیدن سال جدید اشاره و گفت: مردم توجه نمایند در ایام نوروز صله ارحام، دستگیری از نیازمندان و تقسیم کردن شادی با مستمندان و فقیران در جامعه از یاد نرود که توجه به فقرا از تاکیدات مهم قرآن و ائمه اطهار و نبی مکرم اسلام است.

وی با تقدیر از تلاش‌های اداره راه شهرسازی خلخال در بازگشایی محورهای مواصلاتی و راه‌های روستایی تقدیر کرد و گفت: نهادهای خدمات رسان همچون شهرداری نیز در ایام نوروز خدمات لازم را به مردم ارائه دهند و از زحمات آنان در یکسال گذشته تقدیر کرد.

محسنی بر حضور نیروهای امدادی و اورژانس در ایام نوروز تاکید و گفت: در مراکز درمانی و بیمارستانی را نیز سعی شود خدمات شایسته ای به مسافران و مهمانان نوروزی ارائه شود.

امام جمعه موقت خلخال با تقدیر از سپاه پاسداران شهرستان خلخال در اعزام راهیان نور دانش آموزی به  مناطق عملیاتی و جنگی جنوب اشاره و گفت: اعزام کاروان راهیان نور مانور عظیم فرهنگی برای حفظ ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.