رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۵ | کد خبر : 15890
 • اختلافات سیاسی با التزام به رهبری حل می‌شود

  اختلافات سیاسی با التزام به رهبری حل می‌شودبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله حائری شیرازی در اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی سرزمین نور درباره وجوه مختلف انسان اظهار داشت: خداوند انسان را از بالاترین تا پایین‌ترین درجه قرار داده است؛ از اعلی علیین تا اسفل السافلین؛ این وسعت انسان است.
  وی در ادامه افزود: عده‌ای مدیریت عالم را به عهده گرفته‌اند و به جایی جز اسفل السافلین نرسیدند. امام سجاد(ع) در پاسخ به یاران خود که به ایشان گفته بودند “چرا قیام نمی‌کنید؟” فرمودند “کدام یک از شما حاضرید آتشی در دست بگیرید تا سرد شود؟” کسی پاسخی دهد نداد. انقلاب ما پاسخ به این سوال امام سجاد(ع) بود. شاه و ساواک همان آتش بود که مردم در دست گرفتند تا سرد شود. مردم با دادن شهید و استقامت تا ۲۲ بهمن این آتش را در دست داشتند.
  وی گفت: بعد از پیروزی انقلاب، گرفتن این آتش تسخیر لانه جاسوسی بود و بعد از آن دفاع مقدس و این مجروحین و جانبازان و اسرا همه اثرات نگه داشتن این آتش است.
  آیت الله حائری درباره پذیرش قطعنامه نیز عنوان کرد: پذیرش قطعنامه به معنای زمین گذاشتن این آتش نبود؛ آتش آمریکا در حال سرد شدن است. همین نیروی دریایی که تفنگداران آمریکایی را اسیر کردند نشانه همین است. آمریکا از کسی برای کارهایش اجازه نمی‌گرفت؛ این انقلاب با تمام وجود جلوی امریکا ایستاده و شما در همه عالم اساس این انقلاب اسلامی هستید.
  وی در باره التزام به رهبری نیز بیان کرد: جایگاه رهبری را جدی بگیرید؛ اگر شما اقتداری دارید به خاطر همین نعمت است. رهبری باعث اتحاد ارتش و سپاه شد. در مسئله عراق هم همین مسئله بود؛ الان عراقیها پای زائران ایرانی را  می‌بوسند. در داخل هم اختلافات سیاسی با التزام به رهبری حل می شود.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار