رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۸ | کد خبر : 15894
 • بسیاری از مشکلات جامعه با وقف‌های جدید برطرف می‌شود

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام محمد قاسمی امشب در جمع مبلغان اعزامی طرح آرامش بهاری مازندران اظهار کرد: تبلیغ و نشر مفاهیم اسلامی در برهه کنونی بسیار حساس و مهم است.

  وی با بیان اینکه مبلغان و روحانیون نقش اساسی در ترویج و تبلیغ مفاهیم قرآنی و اسلامی دارند، افزود: امروز همه دشمنان تا دندان مسلح با امکانات گسترده فکری و فرهنگی به جنگ با اسلام آمده‌اند.

  امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه در دفاع از ولایت باید از حضرت زهرا (س) پیروی و به ایشان توسل کنیم، ادامه داد: حضرت زهرا (س) به تنهایی مقابل کفر ایستاد و نگذاشت به جایگاه ولایت خدشه‌ای وارد شود.

  قاسمی بیان کرد: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری حوزه‌های علمیه باید انقلابی باشد و انقلابی بماند و این مسئله مسئولیت همه روحانیون و مسئولان را سنگین کرده است.

  وی با بیان اینکه روحانیون و مبلغان در سخنرانی و منابر اگر نام مقام معظم رهبری و شهدا را نبرند باید تکلیف خود را مشخص کنند، اضافه کرد: مسئولیت مبلغان و روحانیون در دفاع از جایگاه ولایت و مقام معظم رهبری بسیار سنگین است.

  امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه مردم مازندران در ۲۲ بهمن و هفتم اسفند درخشیدند و حتی در بعضی از شهرستان‌ها بیش از ۹۷ درصد مشارکت کردند، تصریح کرد: مبلغان و روحانیون اصل ولایتمداری را در جامعه و سخنرانی‌ها ترویج و استحکام دهند.

  قاسمی با بیان اینکه مبلغان باید در تبیین فرامین مقام معظم رهبری بین مردم همت کنند، گفت: تبلیغ فرهنگ وقف در دستور کار مبلغان طرح آرامش بهاری قرار گیرد تا مشکلات بسیاری از مردم و جامعه با وقف‌های جدید برطرف شد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار