بسیاری از مشکلات جامعه با وقف‌های جدید برطرف می‌شود

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام محمد قاسمی امشب در جمع مبلغان اعزامی طرح آرامش بهاری مازندران اظهار کرد: تبلیغ و نشر مفاهیم اسلامی در برهه کنونی بسیار حساس و مهم است.

وی با بیان اینکه مبلغان و روحانیون نقش اساسی در ترویج و تبلیغ مفاهیم قرآنی و اسلامی دارند، افزود: امروز همه دشمنان تا دندان مسلح با امکانات گسترده فکری و فرهنگی به جنگ با اسلام آمده‌اند.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه در دفاع از ولایت باید از حضرت زهرا (س) پیروی و به ایشان توسل کنیم، ادامه داد: حضرت زهرا (س) به تنهایی مقابل کفر ایستاد و نگذاشت به جایگاه ولایت خدشه‌ای وارد شود.

قاسمی بیان کرد: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری حوزه‌های علمیه باید انقلابی باشد و انقلابی بماند و این مسئله مسئولیت همه روحانیون و مسئولان را سنگین کرده است.

وی با بیان اینکه روحانیون و مبلغان در سخنرانی و منابر اگر نام مقام معظم رهبری و شهدا را نبرند باید تکلیف خود را مشخص کنند، اضافه کرد: مسئولیت مبلغان و روحانیون در دفاع از جایگاه ولایت و مقام معظم رهبری بسیار سنگین است.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه مردم مازندران در ۲۲ بهمن و هفتم اسفند درخشیدند و حتی در بعضی از شهرستان‌ها بیش از ۹۷ درصد مشارکت کردند، تصریح کرد: مبلغان و روحانیون اصل ولایتمداری را در جامعه و سخنرانی‌ها ترویج و استحکام دهند.

قاسمی با بیان اینکه مبلغان باید در تبیین فرامین مقام معظم رهبری بین مردم همت کنند، گفت: تبلیغ فرهنگ وقف در دستور کار مبلغان طرح آرامش بهاری قرار گیرد تا مشکلات بسیاری از مردم و جامعه با وقف‌های جدید برطرف شد.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.