مبلغان با برنامه‌های فرهنگی جوانان را به‌سمت بقاع متبرکه جذب کنند

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام ستار علیزاده جمعه شب در جمع مبلغان اعزامی طرح آرامش بهاری مازندران، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی‌های اخیر خود به مسئله نفوذ دشمن، وحدت و انقلابی ماندن اشاره کردند و همه مسئولان باید در راستای این فرامین همت کنند.

وی با بیان اینکه مبلغان و روحانیون اساسی‌ترین وظیفه را در ترویج فرامین رهبری برعهده دارند، افزود: ولایتمدار بودن، انقلابی بودن و در خط رهبری قرار داشتند مهم‌ترین وظیفه مبلغان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه انقلاب به برکت اسلام، قرآن، امام (ره)، مقام معظم رهبری و شهدا زنده و استمرار دارد، تصریح کرد: حوزه‌های عملیه و روحانیون طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در استمرار انقلاب کوشا باشند.

این مسئول بیان کرد: اوقاف در مسیر انقلاب، اسلام و رهبری قدم برمی‌دارد و بیشترین هدف آن تبلیغ معارف الهی، ترویج قرآن، سنت اهل‌بیت (ع)، تبلیغ سخنان و فرامین رهبری است.

علیزاده با اشاره به اینکه روحانیون و مبلغان هنوز به معنای واقعی در ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف وارد نشدند و باید در این حوزه بیشتر ورود پیدا کنند، اضافه کرد: حضور در محل اجرای طرح و برپایی نمازهای جماعت اصل به‌کارگیری مبلغان در طرح آرامش بهاری است.

وی بر حضور فعال روحانیون در خیمه‌های معرفت تأکید کرد و گفت: مبلغان با عملکرد دینی و برنامه‌های فرهنگی جوانان را به‌سمت بقاع متبرکه و خیمه‌های معرفت جذب کنند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.