• تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۱ | کد خبر : 15938
 • حمیدرضا توسلی‌پور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با اشاره به اقدامات و برنامه‌های مجمع عالی اقشار بسیج شهرستان پردیس اظهار داشت: سومین مجمع عالی بسیج اقشار شهرستان پردیس را با محوریت چهار موضوع و کارگروه مشخص شده برگزار کردیم.

  وی افزود: در مجمع گذشته، مقرر شد که مطالعات اولیه در حوزه‌های فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، اشتغا‌‌‌ل‌زایی، سرمایه‌گذاری و عفاف و حجاب در کارگروه‌های مختلف انجام شود و با جمع‌بندی، طرح خود را در این مجمع ارائه و گزارش کارگروه تخصصی خود را بدهند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پردیس ادامه داد: در مجمعی که به‌تازگی برگزار شد، کارگروه با اعلام طرح‌ها و نظرسنجی بین اعضای مجمع تمام طرح‌ها به تصویب رسید و ین طرح‌ها را به عنوان سند اجرایی سال ۱۳۹۵ مجمع عالی بسیج به صورت استراتژیک و قرارگاهی بنا بر فرموده مقام معظم رهبری عمل خواهیم کرد.

  توسلی‌پور در خصوص نقش بسیج در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: بسیج در تمام زمینه‌ها اتاق فکرهایی را تشکیل داده؛ بسیج اقشار، متشکل از نخبگان تمام قشرهای جامعه است که این می‌تواند تفکر بسیجی و انقلابی را در آن قشرها ترویج دهد.

  وی افزود: در حوزه اقتصاد مقاومتی، تمام قشرها می‌توانند ورود کنند و حتی به یاری اقشار دیگر بروند؛ اما در قشرهای ما بخش‌های کشاورزی، صنعت، تولیدات و … می‌توانند به طور مستقیم به حوزه اقتصاد مقاومتی ورود کنند و در ادامه اشتغال‌زایی صورت بگیرد.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پردیس ادامه داد: عمده مشکلی که در شهرستان پردیس وجود دارد، بحث فقر و بیکاری به حساب می‌آید که همین‌ها باعث فقر فرهنگی شده و معضلات و آسیب‌هایی همچون مواد مخدر، طلاق و … را به وجود آورده است.

  توسلی‌پور تصریح کرد: در تلاش هستیم که در سال ۹۵ از فرصت‌های شهرستان پردیس استفاده کنیم و از سرمایه‌گذارانی که می‌توانند در این حوزه ورود کنند، با دعوت از این افراد بهره بگیریم تا تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و از ظرفیت‌های مطلوب این شهرستان به درستی استفاده کنیم که اگر محقق شود در سال آینده اشتغال‌زایی و کارگاه‌های صنعتی تعطیل و نیمه‌تعطیل پردیس به عرصه تولید باز خواهند گشت.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار