• تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۳ | کد خبر : 15944
 • حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت جلوگیری از نفوذ دشمن اظهار داشت: یکی از راههای جلوگیری از نفوذ دشمن، حضور در مناطق راهیان نور است.

  وی افزود: مقام معظم رهبری در ملاقات با یکی از روسای جمهور کشورهای همسایه فرمودند در مقابل استکبار تنها راه دفع شر بیگانگان و تنها راه جلوگیری از نفوذ بیگانگان، ایستادگی و مقاومت است.

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ایستادگی و مقاومت را دارای الزاماتی دانست و ادامه داد: یکی از این الزامات آمادگی نیروهای مسلح ما است. آمادگی نیروهای مسلح هم راههای گوناگونی دارد مثل برگزاری رزمایش ها، اما یکی از این راهها حضور در کاروان های راهیان نور است.

  وی گفت: کاروان های راهیان نور، جوانان ما را نسبت به آینده مقاوم می کند. کاروان های راهیان نور روحیه استقامت و فداکاری را در جوانان و نوجوانان بیشتر خواهد کرد.

  کاروان های راهیان نور یکی از راههای مقابله با نفوذ دشمن است

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برپایی کاروان های راهیان نور را یکی از راههای جلوگیری از نفوذ دشمن دانست و تصریح کرد: دشمن ما امروز برخورد نظامی و سخت را با جمهوری اسلامی ایران پرهزینه ارزیابی می کند و لذا از طریق نرم و با تهاجم فرهنگی، شبیه خون فرهنگی و نفوذ می خواهد به اهداف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی خود برسد.

  آل هاشم اظهار داشت: راهیان نور اثر مثبتی در جلوگیری از نفوذ دشمن دارد. امسال نیز نسبت به سالهای قبل حضور مردم با شکوه‌تر و پررنگ تر است.

  وی خاطرنشان کرد: راهیان نور یکی از ابتکارات جمهوری اسلامی بوده که اثرات خوبی در روحیه پرسنل نیروهای مسلح و مردم عزیزمان دارد؛ زیرا آنها با مشاهده مناطق عملیاتی با فضای معنوی این مناطق آشنا شده و آنهایی که در آن دوران نبوده اند شاهد فداکاری رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس خواهند بود.

  حضور در مناطق عملیاتی از تحریف دفاع مقدس جلوگیری می‌کند

  وی گفت: وقتی جوانان و نیروهای مسلح این صحنه ها را می بینند برای دفاع از ایران اسلامی مصمم تر می شوند و نسبت به قبل مقاوم تر خواهند شد. یکی از راههای حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس، ایجاد کاروان های راهیان نور است.

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرموده اند حوادث بزرگ آفت هایی دارد، اظهار داشت: یکی از آفت های حوادث بزرگ فراموشی است. مردم اگر تحت عنوان راهیان نور این مناطق را نبینند و شاهد فداکاری رزمندگان اسلام نباشند به مرور زمان این فداکاری ها به فراموشی سپرده می شود.

  وی یکی دیگر از آفت های حوادث بزرگ را تحریف برشمرد و افزود: اگر امروز می بینیم در راهیان نور برادران راوی که در دوران دفاع مقدس به عنوان رزمنده و یا فرمانده حضور داشته اند، حضور دارند باعث می شود که شائبه تحریف از بین برود.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  طعنه شهید حسینی در سخنرانی به رئیس شهربانی تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور حجت‌الاسلام سعید مهدوی کنی عضو جامعه روحانیت مبارز شد دشمن در فضای مجازی بیش از تجهیزات نظامی برای ضربه زدن به ایران هزینه کرده است ائتلاف نظامی غرب علیه تروریسم،واقعی و بدنبال ریشه‌کن کردن آن نیست مقامات ترکیه از بازداشت دو عضو کرد شورای شهر دیاربکر خبر دادند عکس/کوه‌های تهران سفیدپوش شد کاهش ۲۴ درصدی نزاع و درگیری در پنج ماهه نخست سال بهترین بازی از نگاه علی انصاریان+ اینستاپست هشدار دوباره سازمان ملل از افزایش گرسنگی و بی غذایی در یمن افزایش ۵۰ درصدی سفر به عتبات از اول محرم/ پلیس منعی برای تشرف انفرادی زائران ندارد پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۴آبان قاسمی: اروپا بدون ملاحظات سیاسی راهکارهای مشخص برای توسعه روابط تدوین کند جهان اسلام موظف است اسلحه را از دست ظالم بگیرد پسرخاله صدام بازداشت شد دیدار امیر عبداللهیان با سفیر شیلی افزایش ۲۲ درصدی صادرات پسته ایران در نیمه نخست سال ۹۵ حجت‌الاسلام «سعید مهدوی‌کنی» عضو جامعه روحانیت مبارز شد/نشست خبری روز شنبه ۸ آبان امتیاز و رتبه ایران در سهولت کسب و کار اعلام شد پلیسِ کرکوک، پسر خالۀ صدام را دستگیر کرد