• تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۶ | کد خبر : 15985
 • به گزارش وعده صادق، آخرین وضعیت ترافیکی راه ها نشان می‌دهد که در استان تهران محور تهران – قم (آزادراه) با ترافیک نیمه سنگین و در استان البرز محورهای کرج – چالوس مقطع گچسر، آزادراه کرج – قزوین (پل هشتگرد)، آزادراه کرج – قزوین (ترمینال کلانتری) و کرج – چالوس (سد کرج) با ترافیک نیمه سنگین و کرج – چالوس مقطع پورکان و اشتهارد – اخترآباد با ترافیک سنگین روبرو است.

  همچنین در استان مازندران محورهای کرج – مرزن آباد با ترافیک نیمه سنگین و پلور – گزنک با ترافیک سنگین مواجه است. در استان قزوین هم انتهای آزادراه (آبیک – قزوین) و در استان قم آزادراه تهران – قم (علی آباد) ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

  در استان فارس محورهای داراب – بندر عباس و دشت ارژن – کازرون و در آذربایجان شرقی محورهای سه راهی خواجه – سه راهی هریس و تبریز – اهر با ترافیک نیمه سنگین روبرو است.

  منبع: مهر

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد رئیس جمهور ونزوئلا با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد آذر ۹۴: امحای ۱۷۰۰ تن سیب زمینی زیر خروارها خاک/ آبان ۹۵: صدور مجوز توزیع رایگان سیب زمینی و پیاز بین محرومان! آقای روحانی! «معصومه ابتکار» را از قلم انداختید مختار سر از بدن «شمر» را جدا کرد و او را در دیگ سوزان انداخت برکنارى فانی برای آشکار نشدن نهان‌های فساد ۸ هزار میلیاردی بود تروریست ها آماده حمله به حلب می شوند ارتش عراق شهر مسیحی نشین برطله در شرق موصل را آزاد کرد ۱۴ میلیاردتومان پول دربی به یک سامانه رسید/۶ میلیون دلار طلبکاریم