• تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۰ | کد خبر : 16055
 • به گزارش وعده صادق به نقل از گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از مشرق، پس از اعلام نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور، مشخص شد تعداد ۱۳۸ کاندیدا برای کسب ۶۹ کرسی مجلس در دور دوم با هم رقابت می‌کنند.

  در این میان جریانات سیاسی برای جذب افراد راه‌یافته به دور دوم دست‌به‌کار شده و برنامه‌هایی برای این مقصود در نظر گرفته‌اند که ازجمله آن می‌توان به برنامه اصلاح‌طلبان برای کسب ۴۵ کرسی دور دوم مجلس اشاره کرد.

  دراین‌باره، حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران با طرح این ادعا که ما در مرحله اول انتخابات ۱۲۴ کرسی مجلس دهم را کسب کرده‌ایم، گفت: احتمال می‌دهیم که ۴۵ کرسی را در مرحله دوم به دست بیاوریم.[۱]

  همچنین شنیده‌شده است در روزهای اخیر آقای حسین مرعشی رئیس کمیته پشتیبانی ستاد مرکزی ائتلاف اصلاح‌طلبان[۲] و از اعضای حزب کارگزاران با کاندیداهای مستقل راه‌یافته به مجلس تماس گرفته و آن‌ها را به تهران دعوت کرده و هزینه‌هایی را برای تبلیغات دور بعد آن‌ها تقبل کرده است.

  ازجمله این افراد می‌توان به خانم دکتر ربیعی[۳] (نامزدی که در تبلیغات اعلام کرده بود با نورافکن آمده است) اشاره کرد که از بروجن کاندیدای مجلس شده و جالب آنجاست که این خانم اصلاً گرایش سیاسی نداشته است، ولی این افراد او را هم دعوت کردند.


  شعار انتخاباتی خانم ربیعی: "دکتر خدیجه ربیعی با نور افکن می‌آید"

  وی همچنین دیداری نیز با رسول منتجب نیا[۴] قائم‌مقام حزب اعتماد ملی و مبدع دروغ انتقال یک‌میلیون نفر توسط اصولگرایان به تهران برای شرکت در انتخابات داشته که در این جلسه مسائلی در رابطه با برنامه‌ریزی نحوه حضور در انتخابات دور دوم مجلس مطرح‌شده است.

  این کمک‌ها در حالی است که برای اکثر فعالین سیاسی منابع درآمدی حزب کارگزاران به‌عنوان پشتیبان مالی ائتلاف اصلاح‌طلبان همواره مورد نقد قرار داشته و عده زیادی این پول‌ها را ناشی از فسادهای مالی و اختلاس‌های زمان مدیریت غلامحسین کرباسچی در شهرداری تهران و همچنین اتهامات مالی حسین مرعشی در زمان استانداری و ریاست بر صندوق قرض‌الحسنه مولی‌الموحدین می‌دانند.[۵]

   

  [1]- http://www.khabaronline.ir/detail/518612/root/Politics

  [2]- http://www.asriran.com/fa/news/28695

  [3]- http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/12/08/1012851

  [4]- ایلنا؛ کد خبر ۳۴۹۵۲۹

  [۵]- http://www.daqianus.com/54244

   

  مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

  بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار