نوبخت: برجام هسته‌ای در راستای ملی‌ شدن نفت است

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از مشرق،محمدباقر نوبخت دقایقی پیش در جریان بازدید از آزاد راه و ریل‌گذاری راه‌آهن رشت‌ ـ قزوین با اشاره به ملی شدن نفت، اظهار کرد: برخورداری از منابع نفتی که در ۲۹ اسفند اتفاق افتاد، رخدادی برای تسهیل در برخورداری از ثروت ملی نفت بوده است.

وی با بیان اینکه به همت مردان آن زمان که برای منافع ملی تلاش کردند درود می‌فرستیم، تصریح کرد: امروز نیز بحث انرژی هسته‌ای و به نتیجه رسیدن برجام در راستای حفظ منافع ملی و ملی شدن نفت است.

سخنگوی دولت برخی تحولات در یک مقطع خاص تاریخی را ارزشمند خواند و افزود: برخی اقدام‌‌ها مانند ملی شدن نفت در راستای استفاده شایسته از حقوق ملی بوده است.

وی در ادامه به حضورش در گیلان اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به استقبال هموطنان از بهار، برای رفاه تردد آنها در مسیر قزوین‌ ـ رشت ۱٫۵ کیلومتر از آزاد راه‌باقی مانده در مسیر منجیل‌ـ‌رودبار افتتاح شده است.

نوبخت با بیان اینکه با افتتاح این مسیر انبوهی از خودروهای مسافران در تونل‌ها در حال تردد هستند، خاطرنشان کرد: بقیه بخش‌های آزادراه نیز تکمیل می‌شود.

وی، راه‌آهن قزوین‌ ـ رشت‌ ـ آستارا را یکی از پروژه‌های مهم و ملی در سال ۹۵ عنوان کرد و یادآور شد: مردم باید از رفاهیت بیشتری برخوردار شوند به همین دلیل چهار مسیر به طرف شمال کشور در دست اقدام است.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه سال آینده دهها کیلومتر مسیر کرج‌ـ چالوس را نزدیک‌تر می‌کنیم، متذکر شد: امروز با افتتاح ۱٫۵ کیلومتر تونل مسیر آزاد راه رشت‌ـ‌قزوین در منجیل به رودبار تحول خوبی در تردد صورت گرفته است.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.