بهار فرصتی برای تحول فطرت است

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، آیت‌الله رضا رمضانی با صدور پیامی به مناسبت آغاز سال ۹۵ اظهار کرد: قاب زیبا و عبرت‌آموز بهار و تحول طبیعت فرصتی ارزشمند برای درس‌آموزی و تحول فطرت است.

وی افزود: در حقیقت فصل شکوفایی دل‌ها و طراوت جان‌ها با ترنم بارش رأفت الهی شکل می‌گیرد تا پاکی و صفای درون به تقویت اراده و ایستادگی در مقابل تندبادهای روزگار منجر شود البته پرواضح است برای رسیدن به این تحول و رشد و شناخت راه و مقصد همه نیازمند آموزه‌های ناب قرآن کریم و کلام معصومین(ع) با تقویت باورمندی نسبت به حقایق هستی هستیم.

نماینده مردم گیلان رد مجلس خبرگان در ادامه پیام خود اضافه کرده است: گیلان صاحب مردم فهیم، شریف، فرهنگ دوست و شهیدپروری است که با نگاه عبرت‌آموز و ولایت‌پذیر خود، زیباترین قاب بهاری در کشور را به تصویر کشیده و آن را به استانی ممتاز از نگاه حکیم فرزانه انقلاب بدل کرده است.

وی گفت: بی‌تردید رهنمودهای مقام معظم رهبری در آغاز سال می‌تواند توشه‌ای راهگشا در شناخت وظیفه انقلابی همه باشد، امیدواریم در سال ۱۳۹۵ که آغاز و پایانش به نام مبارک حضرت زهرا (ع) مزین است، مردم باوفا و خونگرم گیلان متنعم از نعمت‌های سرشار الهی باشند و برای همه سالی پر از برکت و نعمت و محبت و همدلی و همزبانی و خدمت به یکدیگر، با دوری جستن از کینه ها و حقدها آرزومندم.

رمضانی در پایان پیام خود ذکر کرده است: دست نیاز به سوی بی‌نیاز مطلق دراز کرده و خواسته خود را عاجزانه و ملتمسانه از حضرت دوست‌طلب می‌کنیم.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.