• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۲ | کد خبر : 16402
 • حجت‌الاسلام ناصر شکریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با تبریک عید نوروز و فرا رسیدن سال ۱۳۹۵ و با فصل‌الخطاب دانستن پیام نوروزی و شعار سال مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار کرد: بیانات مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حجت را در تمام عرصه‌ها برای مسئولان کشور تمام کرد و این شعار در واقع نقشه راه همه مسئولان کشور قرار گیرد.

  وی با تببین دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی و موفقیت‌های روزافزون در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفابخش نظام اسلامی در برابر مشکلات و سختی‌هاست و از آن باید به نحو احسنت بهره برد.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران افزود: اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مهم‌ترین الگوی کارگشا در جهت تحقق حماسه اقتصادی و خروج از رکود در کشور است.

  استاد برجسته حوزه و دانشگاه مازندران به خباثت‌ها و توطئه‌های دنیای استکبار و غرب به سرکردگی آمریکا و متحدانش اشاره کرد و خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تنها ابزار و سلاح در مقابل رخنه و نفوذ دشمن است و باید به عنوان الگوی علمی و عملی در همه ابعاد مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی مورد بهره‌برداری و استفاده قرار گیرد.

  شکریان تأکید کرد: اقتصاد مقاومتی و اتکاء به همه ظرفیت‌های داخلی و درون کشور مهم‌ترین راه و سریع‌ترین مسیر برای توسعه اقتصادی کشور است و باید آن را نقشه راه خود قرار دهیم.

  عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران بیان کرد: نظام‌های سلطه‌گر استکباری و غرب از جنگ نظامی با نظام آزموده شده ایران اسلامی مایوس شده‌اند و با جنگ اقتصادی درصدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و با ایجاد نفوذ و رخنه چشم به تحقق اهداف پلید خود دوخته‌اند‌.

  وی در پایان بیانات نوروزی مقام معظم رهبری را فصل‌الخطاب همه مسئولان در امور اجرایی کشور خواند و گفت: تنها با اقتصاد مقاومتی و اتکاء به تولید و سرمایه داخلی می‌توان در مقابل آسیب‌ها و چالش‌ها و فراز و فرودهای اقتصادی مبارزه کرد و مانع نفوذ دشمن در تمامی عرصه‌ها شد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار