تحقق "سال اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل" محور فعالیت های مرزبانی

0 2

به گزارش وعده صادق به نقل از گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار قاسم رضایی باحضور در پاسگاه مرزی ساوتی هنگ مرزی مریوان در نقطه «صفر مرزی» ایران و عراق، همزمان با حلول سال نو، این اجتماع را نماد و مصداق «اتحاد ملت ایران در برابر دشمنان و بدخواهان» دانست.  
 
فرمانده مرزبانی ناجا با تبریک آغاز سال جدید اظهار کرد: عزت و شرف ایران اسلامی به پاس تلاش و فداکاری همه دلسوزان و خدمتگزاران نظام است.  
 
وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور علمای اهل تسنن و تشیع و اصحاب رسانه در این جمع بیان کرد: امروز ما در این مکان مقدس و در این عبادت‌گاه، با صحت و سلامتی برای تمام ملت ایران دعا می‌کنیم و از عنایات خداوند متعال سپاسگزاریم.  
 
سردار رضایی تصریح کرد: این جمع، نمادی از اتحاد و مصداقی از همدلی و همزبانی برای مقابله با تمام بدخواهان نظام است.  
 
فرمانده مرزبانی ناجا اضافه کرد: حضور همه ما در نقطه صفر مرزی در آغازین لحظه‌های حلول سال نو؛ نمادی از بصیرت، اقتدار، وحدت و همدلی در حفظ و حراست از ۸هزار و هفتصد و پنجاه کیلومتر مرزهای جمهوری اسلامی ایران است.  
 
 «وحدت» و «انسجام» عامل اقتدار کشور  
 
وی ضمن اشاره به نقش غیر قابل انکار «وحدت» و «انسجام» در حفاظت از خاک میهن اسلامی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ما نمادی از مقابله جدی و عملی با مستکبرین جهان است و این انقلاب بستر ساز برافراشته شدن پرچم سبز ولایت در کل جهان است.  
 
سردار رضایی در ادامه با اشاره به وجود برخی ناامنی‌ها در منطقه و فعالیت گروهک تروریستی داعش مطرح کرد: امروز این گروهک تفاوتی با غده سرطانی اسرائیل ندارد و هر دو ضد اسلام هستند.  
 
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در اعلام شعار سال جدید «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» گفت: در پیام رهبری اقتصاد مقاومتی صرفاٌ در مباحث اقتصادی نیست بلکه تمام دستگاه‌ها و از جمله فرماندهی مرزبانی باید نسبت به پیاده کردن تمام منویات ایشان با برنامه ریزی و اقدام در جهت تحقق آن کوشا باشد.  
 
وی افزود: اگر ما می‌گوییم مطیع رهبریم باید با برنامه ریزی‌هایمان در چارچوپ این پیام و منویات حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) باشد.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.