• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۸ | کد خبر : 16480
 • فضل الله رنجبر در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام گذاری شده است و تلاش تمامی مسئولان نیز باید در راستای تحقق این شعار باشد.

  فرماندار کرمانشاه با تاکید بر تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در شورای اداری شهرستان کرمانشاه به عنوان یکی از برنامه های در دستور کار فرمانداری این شهرستان، خاطرنشان کرد: از جمله برنامه های آتی حوزه فرمانداری شهرستان کرمانشاه تدوین مصوباتی جامع با حضور مسئولان استانی و دستگاه های اجرایی در راستای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی است.

  وی شناسایی ظرفیت های داخلی کشور و استان را مهم ارزیابی کرد و گفت: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری در حقیقت عملیاتی شدن برنامه ریزی های اقتصاد مقاومتی در راستای رسیدن به خودکفایی است و همه مسئولان باید در تحقق این نسخه شفا بخش و تکیه بر پتانسیل های درونزا و تولیدات داخلی زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی جوانان را فراهم کنند.

  رنجبر با اشاره به لزوم فعالسازی کارگاه های تولیدی و واحدهای صنعتی موجود در کشور و به ویژه استان کرمانشاه، ابراز داشت: بسیاری از واحدهای صنعتی در حالت راکد و نیمه راکد به سر می برند که باید اقدام و عملیات لازم جهت فعال سازی آنها در دستور کار قرار بگیرد.

  وی با ارزیابی مثبت سرمایه های داخلی و نیروهای انسانی کشور در افزایش کیفیت تولیدات صنعتی، ابراز داشت: نباید تنها به درآمدهای حاصل از فروش نفت اکتفا کرد چرا که سرمایه ای محدود و در حال نوسان است بنابراین باید ضمن بها دادن به مشاغل خانگی از آنها به عنوان تولیدات داخلی و ظرفیت های مناسب و قابل بهره برداری نگاه شود.

  فرماندار کرمانشاه استفاده از نیروهای مجرب، دلسوز و کارآمد را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری دانست و اظهار داشت: باید با برنامه ریزی های گام به گام در بخش های مختلف بتوانیم با عملکردی مناسب توطئه های دشمنان کشور را خنثی کنیم و با استفاده شایسته و بهینه از پتانسیل های داخلی ضمن حمایت از کارآفرینان به خودکفایی اقتصادی دست پیدا کنیم.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار