شهرداری شیراز به تعهدات خود عمل کرده است

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، علیرضا پاک‌فطرت در حاشیه دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، با تبریک سال جدید به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و اظهار داشت: مقام معظم رهبری بسیار به موقع و خوب فرمودند که ما نیاز به کار و تلاش داریم.

وی با بیان اینکه داشتن برنامه‌ریزی برای عملیاتی و اجرایی شدن شعارها ضرورت دارد، افزود: شهرداری شیراز با پیروی از بیانات مقام معظم رهبری همواره با برنامه‌ریزی برای عملی و اجرایی شدن شعارهای خود در راستای خدمت به شهروندان و توسعه شهر تلاش کرده است.

شهردار شیراز با اشاره به اینکه مردم در دوران دفاع مقدس شعارها را به عمل تبدیل و به بهترین نحو از مرز و بوم ایران اسلامی دفاع کردند، بیان کرد: همان‌طور که در زمان جنگ و عرصه دفاع از کشور رزمندگان بسیار خوب عمل کردند، امروز نیز مدافعان حرم در عمل ثابت کردند که اهل حرف نیستند.

پاک‌فطرت تصریح کرد: در دوران کنونی نیز هستند افرادی که بدون هیاهو و به دور از حاشیه‌ها فقط عمل می‌کنند و خدمت صادقانه به مردم و کشور را سرلوحه خود قرار داده‌اند.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی سبب جلوگیری از اتلاف وقت می‌شود، عنوان کرد: مجموعه شهرداری شیراز نیز برنامه‌ریزی را اولویت خود قرار داده است به نحوی که وضعیت شهر را به جایی رسانده که در مقابل مردم شرمنده نیست.

شهردار شیراز بیان کرد: شهرداری امروز به دلیل تلاش و کار بی‌وقفه مدیرانش در بخش‌های مختلف خدمات ارزنده‌ای به مردم ارائه کرده و وضعیت شهر و عمران و آبادی آن به حد مطلوبی رسیده است.

پاک‌فطرت با ابراز تأسف از اینکه گروه‌های سیاسی پس از ۳۷ سال از انقلاب به ویژه پس از دوران دفاع مقدس فقط حرف می‌زنند و شعار می‌دهند، گفت: هیچ یک از آنها هنوز نتوانستند شعارهایشان را در عمل ثابت کنند زیرا کار نمی‌کنند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.