رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲ | کد خبر : 16494
 • استفاده حداکثری از ظرفیت‌ موقوفات در راستای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی

  داوود رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاجی‌آباد با بیان اینکه راهبرد اقتصادی مقام معظم رهبری در خصوص حل بحران اقتصادی و عقب راندن دشمنان از حوزه اقتصاد کشور است، اظهار داشت: امروز باید برای عمل به اقتصاد مقاومتی مرزها را شناخت و نقاط آسیب‌پذیر کشور را بررسی و شناسایی کرد.

  وی با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» افزود: اقتصاد مقاومتی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری و از مطالبات مردمی و چند سالی است که این طرح به دولت ابلاغ شده است و باید به بهترین شکل ممکن عملیاتی شود.

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه حاجی‌آباد تکیه بر تولیدات و ظرفیت‌های داخلی را از جمله عناصر اصلی اقتصاد مقاومتی خواند و خاطرنشان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه با توجه به دغدغه‌های معظم‌له در حوزه اقتصاد مقاومتی، در حوزه وقف اقدام به تدوین و راهبرد کلان در جهت ارتقای بهره‌وری و توجه به ارزش‌های اقتصادی موقوفات کرده است.

  رستگار، تغییر و اصلاح افکار عمومی نسبت به مسئله وقف، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های اقتصادی موقوفات و بهره‌گیری از توانمندی‌های متولیان موقوفات را از جمله مسائلی دانست که می‌تواند بر ترویج و عمل به فرهنگ اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد.

  وی در پایان یادآور شد: با توجه به پیام نوروزی حضرت آقا، با ثبت ۱۹۳ موقوفه در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان حاجی‌آباد و ارائه راهکارهای سازنده، می‌توان راهگشای عمل به اقتصاد مقاومتی در حوزه وقف بود و به آن جامه عمل پوشاند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار