• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲ | کد خبر : 16494
 • داوود رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاجی‌آباد با بیان اینکه راهبرد اقتصادی مقام معظم رهبری در خصوص حل بحران اقتصادی و عقب راندن دشمنان از حوزه اقتصاد کشور است، اظهار داشت: امروز باید برای عمل به اقتصاد مقاومتی مرزها را شناخت و نقاط آسیب‌پذیر کشور را بررسی و شناسایی کرد.

  وی با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» افزود: اقتصاد مقاومتی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری و از مطالبات مردمی و چند سالی است که این طرح به دولت ابلاغ شده است و باید به بهترین شکل ممکن عملیاتی شود.

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه حاجی‌آباد تکیه بر تولیدات و ظرفیت‌های داخلی را از جمله عناصر اصلی اقتصاد مقاومتی خواند و خاطرنشان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه با توجه به دغدغه‌های معظم‌له در حوزه اقتصاد مقاومتی، در حوزه وقف اقدام به تدوین و راهبرد کلان در جهت ارتقای بهره‌وری و توجه به ارزش‌های اقتصادی موقوفات کرده است.

  رستگار، تغییر و اصلاح افکار عمومی نسبت به مسئله وقف، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های اقتصادی موقوفات و بهره‌گیری از توانمندی‌های متولیان موقوفات را از جمله مسائلی دانست که می‌تواند بر ترویج و عمل به فرهنگ اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد.

  وی در پایان یادآور شد: با توجه به پیام نوروزی حضرت آقا، با ثبت ۱۹۳ موقوفه در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان حاجی‌آباد و ارائه راهکارهای سازنده، می‌توان راهگشای عمل به اقتصاد مقاومتی در حوزه وقف بود و به آن جامه عمل پوشاند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار